Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 8

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

La multi ani, Mariucilor, mamici, aspirante sau pitici!!!

Strig tare, poate ma aude Liana30, ca eu asa tin minte, azi e onomastica ei: La multi ani!

Mai stiu ca si Mirelush si Flavia erau Marii, daca gresesc, imi cer iertare si o sa vin cu mielul!

Laura_Ioana, la multi ani pentru micuta Thea Maria!




Va invit la o felie de tort , azi serbez 6 ani de la casatorie!
O zi frumoasa tuturor!

Nu peste mult timp de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Irene bun tortul ala, bun rau
La Multi ani Liana!!!

La Multi Ani pentru toate Mariile noastre dragi!

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

Teo-Marina, La multi ani!!

Nu peste mult timp de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

LA MULTI ANI ! tuturor care isi serbeaza ziua astazi.

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)
http://community.webshots.com/user/jojo_miha
PrimaPlaja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Teo esti Maria?
La Multi Ani!Sa ai parte numai de bucurii in viata si iti trimis o tona de optimism ca sa faci si bebe2

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

LA MULTI ANI!!! tuturor MARIILor si Mariucilor, Marianilor, Mariusilor..si tuturor ce au un derivat de la numele de baza sa fiti sanatosi si fericiti
blueeyes sa traiasca flacaul sa va bucurati de el
Michelle ma rg pentru tine si iti doresc putere pe mai departe...intrebarea de ce? nu isi are rostul..nu cauta un raspuns..plagi,tipa..descarcate si apoi cauta raspuns la ceea ce se intampla trebuie sa existe o cauza...iti doresc tot binele din lume Dumnezeu sa te ocroteasca si Sf Maria sa te ajute ...
va doresc o sarbatoare placuta alaturi de familie si cei dragi [chhers]
27+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



LA MULTI ANI !!!

CU MULTA SANATATE SI NUMAI IMPLINIRI,pentru toate si toti care poarta numele Sf.MARIA,

SI MAI ALES

PENTRU FETELE NOASTRE DRAGI, PENTRU COPILASII LOR SI PENTRU CEI DIN FAMILIE !!!




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

IreneCAM LA MULTI ANI ! pentru aniversarea casatoriei! Sa fiti sanatosi, sa va iubiti mult si sa va fie viata implinita cat mai curand, de un copilas!
Taare bun tortul ! Merci.



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Ninia spor la dans si abia asteptam sa ne pui poze cu momentul fericit. Sper ca si tu o sa vii pana la urma la intalnire.
mcrissa si eu sunt nerabdatoare pana in 29, dar mai e putin pana atunci, eu intre timp, o sa trag o fuga pana la mama vreo cateva zile si apoi revin in Buc. pentru eveniment .Lasa testul, ai rabdare, toate la timpul lor.
Mirela, baby FELICITARI!!! laptic mult, bebici mancaciosi si fara colici.
BINE ATI VENIT PE LUME, YANNIS ROBERT si BIANCA MARIA ! SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI CUMINTI!





Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

irene, esti tu draguta sa-ti amintesti ca sint si eu Maria, merci mult de urari, si tie felicitari ptr cei 6 ani frumosi de casnicie, la multi inainte, si sa va dea Domnu intr-o zi un bebe mic.

la multi ani Mariilor, dragelor, distractie placuta (aici nu se serbeaza......sigur ma vor suna doar prietenii romani, dar e bine si asa)

michelle, draga mea, sint muta in fata durerii tale.......nu am cuvinte, pur si simplu nu pot decit sa fiu alaturi de tine, imi pare tare rau de toate proiectele.......ieri ma gindeam la casa......la TOT, imi pare teribil de rau, nimeni nu merita asa ceva.

va pup pe toate sa aveti grija de voi

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput