Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (86)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:


LA MULTI ANI SANATOSI SI FERICITI
BUBURUZA ADELUTZA !!!!





Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

miri si eu ma inscriu in clubul celor care uita sa mentioneze bebicii care isi sarbatoresc ziua...si mi tare rusine mai ales cand vad ca elena niciodata nu uita!!toata stima pt ea...

asa ca de data asta sa o fac....

la multe lunite pt sasha si adela!!sa cresteti mari si nazdravani!!!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna dimineata!Va invit la o cafea desi nu cred sa am prea mare succes avand in vedere ca e sambata.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 5+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

VIRGO m-ai intrebat daca iau vitamine dar nu iau decat acid folic.Inca nu am ajuns la doctor si nu mi-am facut nici o analiza pentru ca sunt la mama si abia peste doua saptamani ajung in Paris.Azi ma simt putin mai bine si cred ca starea pe care am avut-o ieri s-a datorat unei felii de tort.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 5+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

MIRI felicitari pentru mersul de-a busilea.Eu cred ca Albert sare peste etapa asta.El vrea direct in picioare si face cativa pasi daca e sustinut.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 5+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Danonik, vin eu cu placere, dar daca dai un ceai, ca eu nu beau cafea:))). Ce mai face Vanessa?

Jelimoni, Robert este un DELICIOS!!! Ai un copil de nota 20!!!

Am vazutsi pozele de la intalnire...Benji este un dulce Si seamana leit cu taticul lui!

Lala20, Bianca este fata mare! O razacioasa frumoasa1 Sa-ti traiasca!

LadaD, sper din tot sufletul sa nu mai faca Andrei febra!!

Miri, felicitari pentru umblaret!! Face totul in ritmul lui!

Sa va spun de mine...mama denaturata ce sunt:)). Au venit niste prieteni aseara, am mancat suuper mancare, am pus copilu' la culcare si apoi am jucat jocuri de masa, am baut vin rosu si am fumat si vreo cateva tigari pana la 3 dimineata. Copilu' s-a trezit la 5 a baut din biberon si a dormit pana la 9.30. Parca stia ca mami e mahmura:))))

Sa aveti un weekend de nota 20!!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Am avut ceva cu nota 20 in mesajul precedent! E de la vinul de Chile de aseara:))), care a fost tot de nota 20:))))

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Multumesc de cafelutza Dana !
Eu sunt pe aici si chiar mi-am baut o cana intreaga de cafea pana la ora aceasta...
Ma bucur mult ca te simti mai bine!!!!

Eu astept sa termin de fiert legumele de la pranz pentru eleni si fug si eu in parculetz.

Deocamdata, baiatul meu - dimitrakis - profita ca tata-sau este plecat la piata si i-am pus muzica greceasca si danseaza...
Este o petrecere pe cinste aici la noi... muzica data un pic mai incet sa mai lasam si vecinii sa doarma, dans si eleni care se agita fericita in premergator ca -l vede pe frate-sau dansand...

Uite, pentru astfel de clipe - care practic nu inseamna ceva extraordinar - traiesc si muncesc. Astea ma fac fericita !!!!

Iti imaginezi cata veselie v-a fi si in casa voastra cu 3 copilasi... Peste cea care oricum exista si acum cu 2 copilasi !!!
Abia astept si eu sa aflu ce minune ascunzi acolo in burtica....


Lala D, uf, imi pare tare rau ca pana la urma febra are o cauza serioasa... micutului bolnavior si sa treaca cat mai repede!!!!

Miri, si eu iti diresc din suflet La multe lunite /anisori fericiti si sanatosi pentru sacha dimitris !!!!

Ramona, sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si norocos in viata !!! LA multi ani razvanelule draga !!!!

Ellenutule, distractie placuta la gratar!!!

Am vazut fotografii frumoase cu bibi de lala 20, robert de jelimoni si benji de ceska. laura pe toti!

Gata, fotografii din cismigiu gasesti la semnatura lui stancutza, (super fotografii facute de sotul ei !!!!), la zuze si clopotei ale lui ellenutza si uite si la mine:

http://www.flickr.com/photos/21462816@N06/page2/

paginile 2 si 3;

pupici speciali de la dimitris pentru iubita lui sara !!!!


Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki_baby
[Sa va spun de mine...mama denaturata ce sunt:)). Au venit niste prieteni aseara, am mancat suuper mancare, am pus copilu' la culcare si apoi am jucat jocuri de masa, am baut vin rosu si am fumat si vreo cateva tigari pana la 3 dimineata. Copilu' s-a trezit la 5 a baut din biberon si a dormit pana la 9.30. Parca stia ca mami e mahmura:))))

Sa aveti un weekend de nota 20!!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga


Te invidiez !!!!
Unde's vremurile cand jucam si eu ore in sir rentz, whist, belota si altele ????

Sper sa revina cand se vor face copiii mari...
Numai ca barbatul asta al meu nu este jucator...
Nu-i nimic il voi lasa pe el sa doarma si voi juca eu...



Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

LAURA intr-adevar nu exista bucurie mai mare decat cea pe care o ai cand iti vezi copiii jucandu-se impreuna.Si la noi Albert se topeste de fericire cand o vede pe Vanessa dansand.Abia astept sa stiu si eu ce se ascunde la mine in burtica.Nu am nici o preferinta si tot ce imi doresc e sa am un copil sanatos.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 5+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput