Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (175)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Vad ca s-a dat stingerea.. ne conformam si noi...

Si btw, si biberonarii se trezesc noaptea... a mea chiar si de 2 ori.. si papanasha zicea de un biberon pe la ora 3...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

quote:
citat din mesajul lui carpatina

Vad ca s-a dat stingerea.. ne conformam si noi...

Si btw, si biberonarii se trezesc noaptea... a mea chiar si de 2 ori.. si papanasha zicea de un biberon pe la ora 3...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Hai mai duamna C, ai vrut tu sa-mi mai indulcesti inima si noptile.


Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Hello !
eu sunt cam nauca, n-am dormit azi-noapte aproape deloc, a fost o caldura infernala in camera fara AC .
Am avut parte de un concert fain, iar ne-am intalnit cu o gramada de cunoscuti, din tara mai ales. Ce misto sa-ti vibreze paharul cu bere-n mana. Erau si copilasi de 3-4 ani cu tricouri Iron Maiden pe ei, ii tineau parintii pe umeri si chiar stiau cateva cantece.
Gabitz, aseara am baut 2 beri pentru tine, ca era soacra acasa si chiar n-am avut deloc emotii.
Azi o astept si pe mama. n-am chef de nimic, am baut o cafea strong si degeaba. Tre'sa fac bagaje, sa calc, sa ma cosmeticesc.
hai ca mai pun de-o cafea, poate-mi vine cheful.



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

parca Alinamuller zicea ca e ziua ei pe 4 ?
de la mine o www.youtube.com/watch?v=yugodErcQRc&feature=related" target="_blank"> dedicatie cu melodia mea preferata din concertul Iron Maiden. Sper sa-ti placa .
La multi ani si concediu placut !

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Salut fetele.

va compatimesc pe cele care inca va mai treziti noaptea la bebeii vostri, poate ca v-ati obisnuit si adormiti repede inapoi, la mine era un chin, nu mai reuseam sa adorm, apoi ma lua o durere de cap, ca musai Aulin trebuia sa iau. Asa ca din partea mea,

Darius e mai bine, a doua oara imi face alergie la antibiotic, dupa prima zi de eritromicina, i-au aparut bubite pe tot corpul, am intrerupt si-am continuat doar cu nurofen. Mama inconstenta ce sunt, sambata l-am dus si la balaceala. Dar e bine, in gat nu pot sa ma uit ca nu ma lasa, dar febra nu face.

am vazut pozele Roxanei si ale Anisiei...superbe

pun si eu cateva poze,nu din Franta, Italia, Spania...nu, nu , nu...de aici din... Maramu` .


.....................................................
mamica de Dariusica (19 sept 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

io nu ma pot aduna nicicum sa fac macar bagajul.
m-am delectat si eu cu poze si filme noi, doamne ce frumosi copii, parca de la o luna la alta sunt tot mai scumpi, mai expresivi ! ce-as mai face o gradi .....
Andries, de ce era musai decalotarea, ce s-a intamplat ?

Cecilia, tu n-ai bunicii aici ? asa retinusem.

Alinus, multam de urari, cum sa inchid telefonul, doamne fereste ! si azi noapte m-=am smsit cu soacra sa vad ce face copilul.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hei, care-i treaba ? liniste ?
inteleg ca-i canicula-n bucuresti, dar in rest ?
Carpatina si Marunzika, cand plecati spre tara ?

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Yaia si-au ramas doar 5! Ma bucur pt voi ca a decurs totul bine la gradi in prima zi!

papanash noi zburam pe 10.08 spre Ro. Voi cand va intoarceti din strainataturi? Ca tre' sa facem cumva sa se cunoasca Ghighi cu Puppi, ca doar s-au antrenat intens (la prostioare :)) pt asta.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Poate reusim sa facem o listuta cu fetele care sunt pe litoral incepand cu 15.08 si sunt doritoare de-o intalnire.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

alooooo.. daca mai asteptam un pic va gaseam pe pagina 2... ce-i linistea asta pe aici?

si noi tot pe 10 papanasho.

Inteleg ca poti pleca linistita in minivacanta ta.. ghighi e tentat sa "te lase".. Ai grija ce-i aduci din concediu

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput