Locul de joaca- o afacere?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AILUI spune:

[quote]De ce nu deschideti un centru FasTracKids? Poate ca il puteti face chiar cu fonduri europene (habar n-am daca e asa, dar se poate incerca, nu?). Toate centrele FTK din Bucuresti sunt pline, iar in tara nu exista. De ce nu?

[/quote

Este FastTrackKids in Constanta, s-a deschis in toamna aceasta!

Mami ailuI

Poze cu Roby 1-5 ani
papagalutzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui AILUI

[quote]De ce nu deschideti un centru FasTracKids? Poate ca il puteti face chiar cu fonduri europene (habar n-am daca e asa, dar se poate incerca, nu?). Toate centrele FTK din Bucuresti sunt pline, iar in tara nu exista. De ce nu?

[/quote

Este FastTrackKids in Constanta, s-a deschis in toamna aceasta!

Mami ailuI

Poze cu Roby 1-5 ani
papagalutzii mei

Ia uite ce mica e lumea si pe cine gasesc eu aici... ...
ce mare a crescut Robi...

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si in Timisoara si in Cluj este FTK.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Imi puteti spune va rog ce este FastTrackKids ?
Si unde exista in Cta?
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

intra mai bine pe www......ro
unde sunt punctele bagi fastrackids.
acolo vei gasi toate informatiile necesare


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput