Casnicute sexy(177)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Poze de la mare

Noapte buna!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

a inceput petrecerea/ s-a terminat? in ce faza e?
ma duc sa ma uit la poze de la mare

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hai ca uitasem sa trimit mesajul dinainte
am vazut pozicile...miha pe toti, sunteti niste frumushei
a dormit Amira in niste pozitii de-mi vine sa-i pap funduletul ala mic...si Robert ce s-a mai distrat...sa va fie de bine distactie(si alta data sa nu mai vina "relele" la voi)

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma simt sedusa si abandonata

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

sedusa si abandonata
m-am uitat toata seara la filme. merg la culcare

PS: nu s-au prezentat toate sexoasele la party ( am mai tras cu ochiul ) asa ca n-am indraznit sa fac pe dj-ul
Noapte buna

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Noapte buna miki, eu v-am invitat la conferinta dar m-ati refuzat elegant


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!!!!Am facut cafeluta!!!!serviti, va rog!!!!
Eu nu am somn, m-am trezit de pe la 5, am mai stat in pat si apoi daca am vazut ca nu vine somnul...m-am ridicat ca trezeam si pe Gicu si pe Dan.
Miha , am vazut pozele sunteti niste frumosi.
Miky , ce filme ai vazut??
Liana , ai zis ca vii sa povestim, unde esti?
Georgi , spor la invatat!
Va pup pe toate!!!in ordinea listutei sa nu uit pe cineva si va doresc o duminica , cat mai frumoasa!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata.
doina, multumim de cafea. ce matinala esti! nici azi nu poti sa dormi, ca doar e duminica?
miha, superbe pozele amira este o dulcica, iti vine sa o papi. masinutza aia gri cu care se plimba robert, era preferata alexei, ne-a capiat cite ture a facut. am recunoscut locatiile
fii'mea mi-a facut o criza de plins de dimineata, ca de ce nu are o surioara, ca ea vrea surioara si nu fratior. plingea de tremura camasa pe ea

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Monule,da' pe mine de ce nu m-ai invitat la conferinta draga?

Alina,si voi sunteti cu crizele? Eu m-am abtinut azi cat am putut sa nu-l mananc pe Robert cu fulgi cu tot...De dimineata mi-a scos pe nas...A vrut in parc,cu bicicleta. In parc a vrut la topogan si eu am pazit bicicleta.Cand s-a facut ora de plecare a vrut din nou bicicleta si bineinteles sa se plimbe "ca doal nu ne-am plimbat deloc"...In masina voia de mancare ca-i este foame...Ajunsi acasa s-a razgandit si a vrut desene... Pana la urma a adormit si fara mancare si fara desene,asa de-al naibii ce sunt.Asta bineinteles dupa criza de rigoare,ca el nu doarme ca nu e obosit.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Monica, de vreo trei saptamani ma trezesc intre 5-5.30 dimineata si nu se mai prinde somnul de mine.Sa ma ridic de la ora aia si sa ma apuc de facut ceva...nu prea imi vine, sa deschid tv nu merge ca ii trezesc pe Dan si pe sot...Am incercat cu o jumate de pastiluta de somn si tot asa ma trezesc...
Alinuta voi ce mai faceti?
Miha programul asta il aveam eu cand erau mici....si erau trei...
Fetelor ce ati mai facut azi?eu am stat la tv, am lenevit , dupa ce am facut mancare.A inceput canicula pe la noi

Doina Bita

Mergi la inceput