Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madymar spune:

lorin imi pare tare rau pentru ce s-a intamplat,trebuie sa fii puternica si ai grija de tine.dumnezeu este acolo sus si le stie pe toate
aalina,elilov,galushca multumesc mult pentru sfaturi
multa sanatate

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

lorin imi pare si mie asa de rau...dar sunt sigura ca o sa fie totul bine curand


eu acuma m-am intors de la dr. suntem in grafic, bine sanatosi, mini are 26 mm :)

va pupic pe toate sa aveti grija de voi
9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

lorin imi pare rau de pierderea suferita, da asa cum ai spus si tu Dumnezeu stie mai bine..sunt ferm convinsa ca vei reveni in cadrul altei odisei..sanatate maxima suntem alaturi de tine..o sa treaca cu timpul
eu sunt trista azi se implinesc 3 ani de cand a murit Pavel ma sint tare amarata
va doresc un week-end placut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

Va multumesc pentru incurajari.

Elilov, nici nu stiu ca sa zic... Se zice ca pentru fiecare fapt petrecut exista un motiv, chiar daca noi nu-l stim sau nu-l percepem. Nu vedem decat suferinta din sufletul nostru si asta doare cel mai tare. Dar, asa cum nu vedem motivul, nu vedem nici puterea pe care ne-o da Dumnezeu sa mergem mai departe; doar o simtim treptat, odata cu indepartarea durerilor... Asta nu inseamna ca uitam... Tu esti o femeie puternica si asta se vede din fiecare cuvant al tau. E normal sa fii trista; si sunt convinsa ca o sa fii bine, chiar daca iti vei aduce aminte de eveniment in fiecare an, luna, zi, minut...
Trebuie sa ne traim viata si sa ne bucuram de ceea ce avem in jurul nostru.
Doar este asa de frumos, nu?
Noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

Lorin imi pare tare rau iubita! si eu am trecut prin asta si te inteleg (cat de cat). nu te sterg de pe listuta te mut doar pe alta. eu sper sa ramai alaturi de noi. si eu am ramas cu fetele de la odiseea de nov-dec si mi-a fost mult mai usor ( fetele)

Maria 9+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Lorin te imbratisez din tot sufletul. O perioada nimic nu te va ajuta... decat sa iti traiesti durerea asa cum simti. Daca vei avea nevoie sa vorbesti noi suntem aici. Ai grija de tine!


10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Corinnne bine ai venit. Pentru ca esti noua pe forum pana scrii 12-15 mesaje ele vor fi moderate si vor aparea mai tarziu si e posibil sa nu le vedem. Scrie repede ca sa apara in timp real.

Adyris cum te mai simti?

Plici felicitari pentru intalnirea cu bb.

Eli suntem langa tine.

Eu am fost la mama de ieri pana astazi si a fost super. E bine sa fii rasfatata din cand in cand. Mi-am facut si mancare asa ca pana luni pur si simplu o sa lenevesc.
Va pup pe toate.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Buna fetele,
Nu prea mai pot tine pasu cu voi, daca stam mai mult in pat.
Maria K multumim de noul capitol.
Lorin imi pare extrem de rau, m-am rugat pentru tine, dar asa cum ai zis si tu poate ca Domane Domane a considerat ca asa e mai bine.O sa ma rog ca in curand sa fii in alta odisee si pana atunci sper sa ramai alaturi de noi.
Elilov imi pare rau , dar tu seti o femeie puternica si ne dai o lectie la toate, asa cum sper ca va face si Lorin.
Bun venit noilor fete ,sarcini usoare si fara probleme.
Galusca mersi de pm, ti-am dat si eu unul.
Mersi fetele de incurajari, stam in pat , ma ingrijesc, incerc sa gandesc optimist, dar in acelasi timp ma pregatesc si pentru ce e mai rau.Cum va vrea Domnul asa va fi, el stie mai bine ce e pentru fiecare.Si sper sa ma ajute daca duc sarcina pana la capat sa fie sanatos, pentru ca am mari rezerve cu medicamentele ce mi le-a dat medicu.
Va pup si in rugaciuni va pomenesc pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelads spune:

Salut fetelor, sunt si eu o graviduta de martie 2009. Ma bucur sa fiu din nou alaturi de voi, intr-o alta odisee. DPN: 17 martie 2009.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexadra spune:

Buna ! Sunt Alexandra mamica de Raul Mihail 26.06.2006 si gravida cred ca in 4 saptamani, dpn 8 aprilie

Mama de print si
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alexandra&year=2009&month=4&day=8&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Mergi la inceput