Puiuti de Randunici 2008!! (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Naty!! Esti supi pe mine??

Fetelor, help!! I-am dat lui David sucul de morcov azi, prima data. La prima lingurita s-a strambat apoi nu am mai putut sa ma opresc. Am zis ca 10 lingurite sunt de ajuns, dar el a considerat ca il nedreptatesc si a inceput sa faca un scandal montru, asa ca n-am vrut sa creada ca sunt mama rea si i-am mai dat. Ca sa ma pot opri am dat eu pe gat restul de suc. Cred ca in final a halit 25 ml, sper sa fie ok. Apoi i-am dat bibele cu lapte si o masura de fulgi de orez si nu va spun ce fericit era. Maine ii dau tot asa, morcov... dar sucul de mar cand il bag? Dar cel de piersica? Si cum? Amestecate cu cel de morcov? Si de vineri as putea sa-i dau piure de fructe? Nu de alta, dar plecam la bulgari si i-as lua borcanele.
Apropo de borcanele. Vineri i-am luat borcanel cu morcov, cartof si mazare (pt 4 luni) si sambata i-am da jumatate, dar nu i-a placut...l-a cam scuipat pe mine...Ieri i-am dat cealalta jumatate si l-a halit, dar nu ca in filmulet. Sper sa pape in Bulgaria...

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Intrebare::
Cu ce il dau eu pe Andreiul meu la funduletz ca s-a oparit rau ( de la dintisori, care isi fac loc , a facut usoara diaree si are fuduletzul rosu mititelu).

Olga, luny multumesc de urari , inca nu a fost greu .



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
citat din mesajul lui gbutucica

Intrebare::
Cu ce il dau eu pe Andreiul meu la funduletz ca s-a oparit rau ( de la dintisori, care isi fac loc , a facut usoara diaree si are fuduletzul rosu mititelu).



Giani, fie cu Bepanthen, fie (chiar iti recomand, e tare bun) cu unguentul Pasta Protettiva Intensiva de la Chicco, special pt fundulet-e excelent.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Luny, v-am vazut scaunelul! in asta ne luam si noi, dar direct din Italia, cu 96 EU... sper!! Sa-l folositi sanatosi si mancaciosi!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Naty, sarumina, ...dar cu bepanten na-re nici un efect ca l-am dat,incerc cea de care imi spui de la chico , dar o gasesc in farmacii????



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

quote:
citat din mesajul lui gbutucica

Intrebare::
Cu ce il dau eu pe Andreiul meu la funduletz ca s-a oparit rau ( de la dintisori, care isi fac loc , a facut usoara diaree si are fuduletzul rosu mititelu).



Bepanthen sau mustella

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

La apel si eu...

Mimo, n-a dormit Rebe tarziu, dimpotriva, am avut noapte grea cu plans de la 1 la 3! Si ieri toata ziua a fost maraita, a plans peste tot ...Si afara am stat putin tot din cauza de maraiala si a vrut numai in brate, normal!

Naty, am vazut pozele, foarte frumoase! Iulia arata superb! Succes azi la kineto, poate n-o s-o mai oboseasca asa tare...

Ma duc sa spal baia ca de cand ma chinui...

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Vlad rade in hohote, cam asa

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

ursulica , merci , de raspuns



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Butucico, incearca si cu galbenele!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput