Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 70

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Fireyes...cu un asa tratament faci tripleti fara FIV, ai grija cat de des desfaci picioarele
Feli, Magdita...va tin pumnii
Lali,Ubi...nu ne salutati dragutzelor?



in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

"Daca bateriile ti se descarca, fa-ti timp sa le incarci conectandu-le la Dumnezeu prin rugaciune "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Buna,

Am marea rugaminte sa scoateti cele 2 poze pe care le-ati postat la Tutu in actiune (cele din sala de operatii).
Nu mi se pare ok ca acele poze sa fie postate acolo, in conditiile in care acele poze sunt de la cezariana mea, este copilul meu acolo, iar pe mine nu m-a intrebat nimeni daca vreau ca acele 2 poze sa fie postate acolo. Le-am facut eu publice atunci, sa le arat fetelor si cineva le-a copiat si le are acum in album.
Daca mi s-ar fi cerut voie era una, asa este cu totul altceva.
Chiar nu mi se pare normal, va rog insistent sa le scoateti urgent. Si daca este nevoie sa va fac dovada ca acele poze sunt ale mele, va dau si inceputul si continuarea si pozele la rezolutie maxima...
Ce pot sa fac? sa nu va mai arat nici o poza de frica sa nu le copieze cineva si sa le posteze pe cune stie unde? Eu chiar am avut incredere, iar acum simt ca mi-a fist violata intimitatea. Cu ce drept?

Zenobia, am rugamintea sa le stergi din albumul public, daca vrei sa le pastrezi asa, pur si simplu, este alegerea ta, insa nu publice.

Va multumesc pentru intelegere. Sper din suflet sa nu mai fie nevoie sa mai intervin.

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

daca asha sta treaba ingerash are dreptate! groaznic, ea a fost chiar calma eu daca eram in locul ei cred ca faceam mai urat.copilul mau postat public pe eu site????

bine eu stau si cam prost cu nervii in perioada asta ca si cum gretzurile nu sunt suficiente

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Ingeras, am remediat problema. Imi pare sincer rau . Te asteptam totusi la subiectul nostru, pentru ca daca o sa ne cunosti, sigur o sa ne placi, suntem un grup de fete foarte vesele.

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler

www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Sar'na mult, Magdita si Aris.
Nu am nimic cu voi, mi-am exprimat parerea legata de o chestie personala...

Aris, sarcina usoara si bebel sanatos si la termen!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubirica spune:

Mada, salutari si multi -ici!!!
De cateva zile nu ma prea simt ok, ieri am descoperit ca mi-a scazut rau tensiunea, am 8 cu 6 si am ameteli mari. Am baut azi o gurita de cafeluta. Sper sa fie ok, mai am o zi si un pic pana la control.
Pup toate fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

declar z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Ubi, cred ca e in regula sa mai gusti putina cafea, mai ales daca ai tensiunea mica. Asteptam vesti bune de la eco miercuri.
Rocsy, mergem inainte ca trebuie sa ne iasa pana la urma. Important e sa nu ne dam batute.
Georgi, nu mai zici nimic? Nu prea esti activa azi.

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler

www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Ubi... o gurita de cafelutza nu dauneaza, dar cred ca nea doftorul o sa-ti umple gusitza de vitamine, asa ca fugutza la el
Rocsy...cu sigurantza vom reusi atat timp cat nu renuntam
poopici la fete

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

"Daca bateriile ti se descarca, fa-ti timp sa le incarci conectandu-le la Dumnezeu prin rugaciune "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Georgia, tot atat costa spermograma.
Pana plec in concediu vreau sa facem hormonale si eco pt sot. Dupa concediu laparo + histero. Macar am un plan de bataie.
Rocsy


in curand

Mergi la inceput