Puiuti de Randunici 2008!! (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Noi am devenit vegetarieni dupa ce am vizionat "America, a fast food nation" De atunci burgeri... .
Mai ales features-urile de la film ne-au convins.

http://youtube.com/watch?v=KTpZJSDRf6s

ia uite : http://www.youtube.com/watch?v=VIjanhKqVC4&NR=1

Si de la tonele de antibiotice si hormoni ajungem sa facem tot felul de boli.

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Clau, la fel am facut si eu, tot atata lapte am pus! Degeaba! Iulia nu mai vrea nimic, nici legume, nici fructe, nici cereale! Doar lapte, si nici ala senzational! Ma enerveaza rau!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Naty, imi pare rau, am crezut ca-ti dau eu solutia salvatoare! Atunci, cred ca e foarte bine cum te-ai gandit, sa o mai lasi o saptamana si incepi apoi din nou.
Distractie placuta la Paltinu si drum bun si usor.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Salut, mes hirondelles!

Am fost in carrefour, mi-am luat un super costum de baie de la Jolidon, portocaliu deschis... nr... XL!! Bine, slipii imi veneau si L, dar sutienul nu, desi mie nu mi se pare ca sunt asa dotata. In fine...

I-am luat lui David piscina asta: http://www.kiddietoys.com/butterfly-baby-pool-p-595.html care era cred la promotie, 20 RON!! E absolut superba... Poate gasiti si voi, cu siguranta nu veti regreta daca o luati, chiar daca ar fi s-o folositi la anul. L-am pus in ea si radea in hohote... Niciodata nu l-am vazut asa fascinat de ceva...

Asa... revin la scaunele. In carrefour la noi erau expuse 3 modele Primii Pasi. Printre ele acesta, care mi s-a parut comparabil cu chicco polly, doar ca nu avea 3 pozitii la suportul de picioare si sezutul, din cauza husei groase, era, dupa mine, neincapator pt un copil mai mare. Nu inteleg de ce l-au facut asa de ingust! Pacat! 340 RON era.


Chicco polly m-a incantat, doar ca, in comparatie cu cel Primii Pasi de mai sus, husa era mai subtire si mai mica... Oricum, amandoua sunt f solide si se dau super pe spate...

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
citat din mesajul lui clauclau

Naty, imi pare rau, am crezut ca-ti dau eu solutia salvatoare! Atunci, cred ca e foarte bine cum te-ai gandit, sa o mai lasi o saptamana si incepi apoi din nou.
Distractie placuta la Paltinu si drum bun si usor.



, Clau!
Si pup tot stolul, sa fiti cuminti dar vorbarete, sa am ce citi la intoarcere!


Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Drum bun Naty, sa ai cea mai cuminte Iuliuta.

Ana cea mai fericita mamica cu iedutzul scump Mara Sofia (17.03.2008)
http://good-times.webshots.com/album/564194872iYmogH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ioana, chiar ca e frumoasa piscinuca aia de bebei, sper sa o gasesc si eu. Chiar voiam sa cumpar, in mai putin de 2 saptamani plecam la mare...

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

salut! Tudor a mancat binisor azi, desi nu chiar cu placere piureul de legume ...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty distractie placuta, sa faceti poze multe:))
eu am o zi...
Mufarinu' ma vrea cu el non stop..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ioana felicitari, buna treaba cu piscina, noi am primit una de la sormea mai demult, dar e mare rau..abia la anul o desfac!:))

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput