salvati-i inima lui Robert

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Am transferat si eu 50 ron pt Robert, in contul de lei de la Raffeisen si am dat un e-mail catre toti cei pe care ii cunosc, cu rugamintea sa il ajute pt micul Robert.
Multa sanatate! Doamne ajuta!

http://bd.lilypie.com/hXPxp3.png
34+ cu Denis Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

am trimis si eu acum 50ron in contul de la raiffeisen, probabil vor ajunge sapt. viitoare.Camelia si Laura (06.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

multumesc mult fetelor pt donatie in numele mamei, ca este f ocupata cu scrisul la fundati, ziare si televiziuni...

Didialex am reusit in Heidelberg sa fac o consulatie pt el gratis, si dupa spusele medicului a zis sa nu mai prinda Craciunul fara operatie ca nu e bine deloc cu el.
Operatia costand foarte mult la Heidelberg adica 52000 euro, am gasit un alt spital la St. Augustin langa Bonn, unde costa 30000euro.
I-am facut deja programare, pe 28 noiembrie il va opera, pe 25 se interneaza si pe 26 ii va pune prima cateta.
Sa speram ca totul va fi bine, si dupa aceasta incercare o sa incercam sa facem chiar o fundatie aici in De sa ajutam astfel de copii, care nu mai au sanse in Ro.

O data o sa va povestesc si eu despre medicii romani, care din pacate nu se implica moral in astfel de cazuri si copii nu mai au sansa la viata.

o sa va tin la curent pe acest forum

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_st spune:

Am trimis si eu cativa banuti pt Robert in contul de PayPal. Dumnezeu sa le fie aproape sa poata treaca cu bine peste aceasta incercare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

buna ana...am primit banii, iti multumim si o sa va tinem la curent cu acest caz.
Sa speram ca va fi totul ok..doamne ajuta!
o zi buna sa ai..

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

am trimis si eu 20 euro in contul de paypal, sper sa se adune putin cu putin

uta


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

multumiri uta...i-am primit , numai bine si speram sa se faca bine robert cat mai curand

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Miki sper sa reusesc sa ajung si eu luni la banca sa pun ceva banuti.
Poate reusesc sa mai conving cateva persoane sa ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

miki:noutati despre Robert?mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

Da, sunt noutati bune...a fost operat pe 1 dec, operatie reusita si multumim d-luib ca a fost cu noi, si l-a ajutat.
Deja merge de 2 zile, dupa o foarte grea interventie, cu 4 corecturi pe cord...multumim celor care ne-au ajutat si drept multumire o sa ajut pe cat mai multi copii care vor veni aici, toti cei care cunosc cazuri, va rog sa ia legatura cu mine, o sa ajut copii sa vina la oparatii egal de ce fel de tip este operatia.
In cea mai buna clinica de copii din Germania, se refac copii de cele mai grave malformatii, si dupa 3 saptamani pleaca acasa pe picioare.

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput