Mamici norocoase de sept-oct 2008 (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_ada spune:

fetele si eu am fost la eco morfo tot la cosmin mihailescu la sanador si a fost super fain am numarat degetelele lui bb impreuna , mi-0a facut poze sa-mi arate ce nasuc are fi`mea ..... e super

31s+

http://good-times.webshots.com/album/564187359ukRxhq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

quote:
citat din mesajul lui laureta

Freshanana, imi pare rau ca nu citesem mai inainte ce ai scris. Am rezolvat cu subictul l am sters



Laureta bb2 31+ si galusca Inisa(10 iunie 2004)




nicio pblema
bn ca ai reusit sa stergi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

nusha multumesc mult

andreea_ada sunt perfect de aceeasi parere, e un doctor super...de data asta nu mi-a parut rau ca am dat atatia bani pt cateva minute...pt ca in cele cateva minute am putut sa-mi vad si eu micutza ca si cumas fi avut-o in brate deja.

mi-s prin zona...ma duc sa fac un orez cu lapte...mi-e o pofta de el vai vai...

26+ Ariana

bebe si pe tati lu' bebe


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Simo&year=2008&month=10&day=27&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

ce ma fac fetelor ca uite la LR au bagat reduceri la colectia de toamna
vreau cardul inapoooi

33+

AMR 43 zile !!!

puiutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

mai fetelor, la acest dr.de la SANADOR te poti duce oricum ca sa iti faci o simpla eco, sau trebuie sa fie dr. tau si daca nu, cat costa un eco????

29+ mami super fericita de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Gargaritza multumesc de intrebare sunt tot asa nelinistita si mi-a intrat si mie idea in cap ca o sa nasc prematur si cerdeti ca mi-o mai poate scoate cineva.
Sper sa fie totul bine pana la urma!!!!

Diana
34+ mamica fericita de ANDREI EDUARD
AMR putin pana sa ne vedem minunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

angelynna, denisa, dyanira, nushulica si multumesc.
andreea ada felicitari pt schimbarea semnaturii, la mai mare!
Nocom bine ai revenit!
Dyanira tin pumnii sa rezolvi problema cu doctorul si sa gasesti pe cineva care sa te linisteasca.
Simodina foarte bune sfaturile tale, multumim ca ti-ai facut timp sa ne scrii.
Freshanana mai lasa cardul sa se odihneasca un pic.
Gata, am reusit sa citesc din urma, acum fug sa pap ceva si sa ma pregatesc pentru doctor, vorbim diseara.


32+ cu Mina Alexandra

Poze
Asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_ada spune:

kllemi nu trebuie neaparat sa fie dr tau , te poti duce la el si pt o simpla eco , asa am facut si eu , am sunat la sanador si am mentionat ca vreau la el ..... si ca un pont el mai lucreaza in zilele de miercuri si joi parca si la clinica particulara intromed , si acolo eco sunt putin mai ieftine , eu am fost la sanador dar intentionez sa-mi fac programare acum la el , dar la intromed.............

31s+

http://good-times.webshots.com/album/564187359ukRxhq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

gargaritza eu pot sa-ti spun despre placenta doar ce mi-a spus doctorul meu si anume ca gr. de maturare 2 pentru trim II de sarcina este bine...eu zic sa nu iti mai faci griji in plus ca sa nu o stresezi pe bebelina
nocom ati gasit nume pentru bebelina voastra.....Daria ....asa de mult iubesc numele asta...sa dea D-zeu sa-i poarte noroc si sa-i aduca numai fericire.

30+Andrei
AMR 10 saptamani si ne intalnim cu BB !!!
BEBE al nostru
Poze noi doi+"o casuta fff mare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nocom bine ai revenit !!!!

Haideti mai fetelor, am glumit cu intrebarea...Normal ca a nascut cu cezariana...Saracutza, nici nu as vrea sa ma gandesc ca ar fi nascut un bb de 6 kg natural.....

Valentina 29 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput