Colectia de toamna-iarna (204)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Miha2006, sa ne traiesti!

La multi ani, fericire si tot ce-ti doresti sa se indeplineasca ...si poate mai scrii si pe la colectie






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Lavi sa traiesti, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii si clipe fericite alaturi de familie!!! La multi ani!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

LAVI sa fii sanatoasa, sa ai parte numai de bucurii in viata si tot binele din lume ti-l doresc!!! LA MULTI ANI!!!

MIHALA MULTI ANI, numai bucurii si sanatate iti doresc, o viata frumoasa alaturi de cei dragi!

Joy de Vlad Andrei (1 decembrie 2005) & Alex Gabriel (19 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Va multumesc mult pentru aprecierile voastre la adresa alexiei si a lui matei

Am terminat treaba pe bucatarie, este a zecea oara cand il pun pe matei in pat sa doarma sper sa stea mai mult de 5 minute, mi-am luat doua piersici tari...astea sunt momentele mele de liniste

lavi si un big . Eu iti doresc sa iti mearga bine in toate, sa iti traiesti tineretea la maxim, familia si prietenii sa iti fie alaturi.La multi ani!
Cat despre smotoceala la greu nici nu stiu cum sa mai reactionez cand dupa pupat ii trage una .

mada, nu-l arunca ca l-ai recastigat cu greu.ai incredere in el.

ina cum te mai descurci? rachel ce mai zice despre fratior?


bia, la cluj n-a venit vara? pentru serban, ce mai face ii mai dai fier?

inchid acum, se aude un mare urlet dinspre dormitor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Lavi fata draga ce zi frumoasa ti-ai ales sa vii pe lume! Un inceput de...leu, nu? Sa traiesti pana la adanci batraneti, sa fii sanatoasa si implinita pe toate planurile!
La multi ani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI, MIHA! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii si impliniri alaturi de cei dragi!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Fete dragi, multumesc pentru urari si ganduri bune!

Miha la multi ani, sanatate si impliniri pe toate planurile!

bb_alinus ziua mea de multe ori e cea mai fierbinte din an o connsider eu miezul verii! Da, sunt in prima zi de leu.
Nu stiu anul asta ce se intampla ca ploua si e racoare, e exceptia!

In drum spre casa mi-au dat lacrimile ca parca il auzeam pe tata: "La multi ani, draga tatii!" Anul trecut sarbatoream cu el la restaurant.
Of, Doamne, dr0agostea parintilor pt noi e unica si n-o poate inlocui nimic.
Ieri am sarbatorit 10 ani de la casatoria civila si imi amintesc ca pe cand ciocneam cupele de sampanie ne-au dat lacrimile la juma' de asistenta ca mama murise de nici doua luni si ne gandeam ca trebuia sa fie si ea acolo sa se bucure.
Asa e viata, cu multe necazuri si bucurii, vorba lui Feli Hai sa termin ca iar ma prinse bocitul.

Mai ziceti de copilasi!
Pe ale mele le repatriem luni dar cred ca peste o saptamana le ducem din nou ca soacra-mea e dispusa sa mai dea o tura de o saptamana la munte de pe 2 august. Le aducem totusi o saptamana acasa ca ne e tare dor de ele si sa mai respire si soacra.

Joy i-ai repatriat pe ai tai?
Roxi o sa-ti aduci aminte cu placere si nostalgie de etapa asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

De vreo cateva zile ma tin sa intreb de Gabitaco mai stiti ceva?? Dar de Leea? N-au mai zis numicutza cam de mult timp? Gandacel ce-o mai face? Hilde la fel ... n-a mai dat niciun semn!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

bianca_mo vazut poze. Ce mare a crescut Serban!

Alinus in poza nr 3 a Andei sunt de la stanga la dreapta Mihaelutat & Camelia.

Am fost si la Disneyland cu pozele lui fee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

si din partea noastra Lavi si Miha, va dorim sa aveti o viata frumoasa, cu multe bucurii si impliniri. Se pare ca suntem cateva fete nascute in luna lui cuptor. Eu am anul asta am implinit varsta dupa care niciun angajator nu ma mai angajeaza.

Eu sunt un pic trista azi. Trista pentru ca, v-am povestit cu ceva vreme in urma, am un coleg cu un copilas de aproximativ 3 luni care s-a nascut cu tetralogie Fallot. Ei bine lunea trecuta i-au sunat de la clinica din Targu Mures ca au posibilitatea sa il opereze.Marti erau acolo, vineri l-au operat.Prima operatie de largirea a aortei (sper sa nu gresesc cand spun asta). Din pacate copilul dupa operatie nu mai poate respira singur E tot la ATI, azi l-a vazut un neurolog care a constat ca din pacate are si hidrocefalie.Probabil o avea si la nastere dar nimeni nu a depistat pana acum.Nici macar in Cluj. De asemenea copilul facea niste crize, plangea si instantaneu se invinetea. Era ca o vanata, eu cand l-am vazut odata asa m-am speriat. Medicii de la Tg Mures au spus parintilor ca acestea erau defapt crize de hipoxie, si in momentele acele creierul copilasului nu se oxigena. Si cei de la Cluj nu si-au dat seama. Au spus parintilor sa stea linistiti.
Nu se stie cat de grav este afectat copilasul, ce consecinte vor mai fi. Dar sunt revoltata din cauza medicilor. Femeia asat a fost lunar la eco, si la 3D si la 4D nu doar la 2D, mergea la seful clinicii Gine I, a facut toate testele posibile, amniocenteza, triplul test, si nimeni nu a vazut nimic Asteptam sa vedem ce se intampla zilele urmatoare, ce zic medicii de la Mures, strangem bani sa il ajutam cat putem.

Mergi la inceput