Mamici de pepenasi de iulie - august 2008 (115)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

ANKALAURA senchiu de incurajari! acum m-am linistit, nu mai sunt stresata. fac si eu haz de necaz. daca bebe e bine, suport orice!

slaba miscarea pe aici. se vede ca e ora pranzului.

Ruxandra 34+ si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

DIARUX - Sa stii ..."cheia"... nu e nici la statul in camin si nici la cei 4 frati/surori in total, ca si barbatu-miu sunt tot 4 frati si prin camine si chirie a stat.... cre' ca fo' 8-9 ani, ca 10 a facut facultati.... Cre' ca e al meu mai rasfatat de cand s-a insurat, ca ma-sa nu l-a rasfatat deloc...

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jjovana80 spune:

quote:
citat din mesajul lui Tecky

Of fetelor abia mai am timp sa intru pe forum.
Azi am fost la dr cu Raluca si mi-a dat sa-i dau jumatate de fiola de calciu amestecat cu un pic de ceai Baby Drink pt prevenirea rahitismului.Voi dati la bb asa ceva?
LA MULTI ANI Ladymina!
Ioana ce nasol ca ai probleme cu sanii.
Kimmy eu stiu ca de 3 ori pe zi cate 15 picaturi se da Sam Simplexul.
Mada sa ne spui ce greutate mai are Amira si ce mai zice moasa despre ea.
Va pup ca azi vine verisoara mea sa o vada pe Raluca si tb sa ma ocup de fetita sa arate bine!

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA



Salut
Eu ii dau din a 7 a yi cate 2 picaturi de Vigantol pt prevenirea rahitismului.

oana silvia si pruncuta Daria...40 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

N-am primit inca nici un raspuns la sms-ul trimis Cameliei.Sper ca e totul in regula cu ei.
Doamne ajuta!
38+

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

ANKALAURA de fapt eu cred ca barbacmiu are vrereun loc secret unde mananca dupa ce mananca acasa. ca mare gospodareasa nu sunt . arta gatitului nu ma caracterizeaza in mod deosebit. o mai "gresesc din cand in cand" si iese mai buna.... Si burta lui creste invers proportional cu cantitatea de mancare delicioasa pe care o fac eu.
Acuma chiar rau nu e ca l-ai invatat rasfatat. O prietena de-a mea care e maestra in ale gatitului, e disperata. si sotu si baiatul mananca de sparg. ea trebuie sa gateasca in fiecare zi ca sa faca fata. si face niste mancaruri...mama doamne!

Ruxandra 34+ si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

merg sa fac capitol nou

Oana
35+ cu
o noua viata

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jjovana80 spune:

Salut
Am si eu o intrebare pt fetele care au epiziotomie. La cate zile v au scos firele ?? E dureros ????? Mie mi le scoate la 17 zile, oare nu se incarneaza acolo ???? Mi e tare frica. Stie cineva????? Exista posibilitatea asta ???? Va rog, daca stiti ceva!
In rest suntem bine, ma supara si pe mine sanii, am facut rani la sfarcuri, ma dau cu crema de galbenele.... garmastanul e apa de ploie pt mine. Bulinuta e bine, are ceva colicei, dar cu ajutorul lui tati si al lui buni ne descuracm.
Pupici

oana silvia si pruncuta Daria...40 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:

si poftiti la capitolul 116

Mergi la inceput