Puiuti de Randunici 2008!! (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

quote:
citat din mesajul lui natynic

Ali , doar atat???

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea



Pe cuvat ca as mai scrie dar, ca si Ariel, parca, nu pot scrie... si asa ca inainte nu avem deloc inspiratie in a scrie si scriam tot felul de prostii(asa consider eu).........nu stiu ce e cu mine, ma simt cea mai inutila femeie din lumeeeeeee , de citit va citesc in fiecare zi
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

ali, ce ai patit??? de ce esti asa suparata?

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Cuscra, eu zic ca puii nostri se potrivesc perfect!
adica sunt 2 perfecti

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Naty
Luny, nu a plins cumnata ca nu ma duc , m,-a inteles perfect, si chiar mi-a spus ca ma intelege , am facut io o constatare ca plingea pt ca vb cam cu noduri , dupa ce i-am spus, dar nu s-a suparat.( suntem ca 2 surori).
Cat despre mincarea lui Andrei........ eu cred ca sunt dintii, nu este nici tetina, nu este nici de un aliment anume , pt ca ca Andrei s-a "diversificat" de mai bine de o luna si mi-a primit cu brio orice aliment, inclusiv pepene, branzica, si oricefel de legume sau fructe( mai putin banana)..va trece eu sunt optimista , tocmai de aiaia am scris ca sa ma mai descarc.

Sovi , multumesc si tie de urari , sa stii ca la capitol copil cuminte si perfect il incadrez si eu pe Andreiul meu ( exceptie fac astea 2 zile doar ca nu maninca ..in rest nu plinge, rade, vb .....si are o energie de ma sperie)
ici



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sovi, te rog da-mi si mie linkul dat de Olgutza, pliiiizzzzz...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Ali poate iti recapeti increderea, nu esti nici pe departea inutile, doar ca ai cativa gargauni,



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

NICO http://en.wikipedia.org/wiki/Attachment_parenting

sovi, mami de sasha (de la Alexandru) 17 Apr 08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Salutare stol!

Noi am fost pe la Mall Reduceri o gramada! Am luat iar de la Z bluzite pt. Stefan, de data asta cu manecuta lunga, de la debenham's salopetele de stat prin casa, cu maneca scurta si pantalon scurt si niste chilotei pt. Vlad, la set. Ne-am mai plimbarit, am papat pe-acolo, Stefan a dormit si a fost super cuminte.

Si urmeaza scrisorica:

Bitzulino, foarte frumoase pozele si de la mare si de la botez! Ce grasuna e Antonia!

Cuscra, brrr, cum sa scoti apa din urechi cu pompita de nas??? Vrei sa faci vreo boacana?
Aa, sa stii ca noi am refinantat un credit, aveam la masina si la apartament, am refinantat, rata acum e putin mai mica decat erau cele doua inainte, doar ca e pe treij de ani. So what? Am refinantat ca sa mai luam o garsoniera, pe care am inchiriat-o. Juma de rata o platim din chirie, deci e cam la fel ca inainte. Si pe mine ma speriase la inceput durata creditului, dar…asta e…Noi avem la OTP creditul si e in franci elvetieni.

Simo-Mimo, bine te-ai intors pe crenguta!

Simo-de-Bv, bravos pt. vaccineala!

Luny, of, si Mufarina a luat cunostinta cu covorul?? Compresa cu apa rece sa-i pui! Pup si eu cucuiul sa treaca!

Mai mamici, nu-I mai lasati in patul mare singuri din 2 secunde!! Eu am o prietena care lucreaza la reanimare, e asistenta si imi mai povesteste cum vin mame cu bebei cazuti din pat, cu fracturi si alte alea de ti se zbarleste pielea!!

Hhm Ariel, cand am citit ca azi e un an de cand Teo a ales sa fie puiu vostru, mi-am adus aminte si eu!! Pe 20.07 a fost la mine UM…hi, hi…si pe 1 august s-a proptit la mine in burtica!

Wow, ce de floricele de Varunaaa, multumim!

Maria, felicitari pt. nepotica ta, sa va traiasca! Recuperare rapida si usoara surorii tale!

Butucel, pupam si noi Andreiutul mofturos! Poate il dor gingiile??? Citeam azi in Spock. Auzi, eu stiam ca pepenele se da mult mai tarziu…






Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Sovi

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze



EDIT: Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Bai, eu cred ca-mi bag picioarele in alocatia lor! Atata birocratie pentru 3 lei
Pe site-ul lui Ontanu nu scrie nimic, asa ca o sa incerc un drum pana la primarie, daca o sa am timp. Daca nu, salut, duce-se!
De parca in milioanele lor stau eu...



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput