Puiuti de Randunici 2008!! (55)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Kya,eu asa as vrea ,in august!acum sa vedem cand vreti in 1 sau in 8!ca sa le zic sa nu mai primeasca pe nimeni in perioada in care vreti!
Ce tare e Sanziana in poza cu degetul in gura,parca il vad pe al meu!
Somnorica,l-am vazut si eu pe Robi!unde anume stati in Germania???ca poate,poate prin octombrie ajungem si noi acolo,avem niste prieteni buni in munchen
Naty,te-ai intors de la kineo???Cum a fost??
Ioana,mama lui de tantar afurisit!a simtit si el unde e carnea dulce si frageda!
Olga ,tu poti sa vi in august?
Mamaruta,fetele ti-au zis bine....
Oana,Maria bine-ati revenit!
Si eu sunt suparata!nu stiu ce sa-i mai fac lui Sam sa stea cu capul pe o parte cand doarme ,ca deja are capul tesit rau in spate!I-am pus scutece,paturica,pernita,dar mereu il gasesc cu capul pe spate,isi face loc,se da intr-o parte,face el cumva sa revina cu capul asa cum ii place!!!ce sa-i fac???vb Simonettei,zici ca i-am dat cu tigaia dupa cap

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Tuchi, e cam scump pt salariul tau de doctor. Si pt mine e scump, dar tot il iau si nu-i spun randunoiului cat am dat pe el...am invatatasta de la Naty... Mai e si modelul asta: http://www.vanstore.ro/scaun-masa-grand-comfort-2008-pri-239.html?reviews_id=18

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Eu mai am scaunul de masa de la David,e intr-o stare f buna,deoarece lui nu-i placea sa stea in el!e chicco mamma -nu stiu daca se mai fac

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Simo, Gudinde, pup u back!

Kya, superba Sanziana! Ce papa la degetel!

Fetelor, sa va luati scaun de masa cu rotile, e mult mai practic, il transportati mai usor prin casa.
Eu v-ammai zis ca am de la Miniblue si e chiar super. Sper ca e in stare buna in balcon la tataie , e bagat intr-un sac de plastic Oricum trebuie spalat si parfumat!
Imi place ca are mai multe trepte la spatar si as putea si acum sa-l pun pe Stefan sa-l tin dupa mine prin casa, cand nu vrea sa stea singurel in camera.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Simo, lasa-l mai, ca isi revine caputul... Si David tot asa il are, dar nu mi se pare deloc aiurea... Nici el nu vrea sa doarma decat pe spate...

Somnorica, mie nu-mi plac astea cu masa si de lemn... Imi plac astea moderne... Ti l-am vazut pe Robi... Adica m-am chinuit sa-l vad, ca a trebuit sa intorc monitorul la 90 de grade ca sa-i vad putzi... Dar a meritat, e un dulcel serios

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Bubu, vreau link catre scaunelul tau!!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

http://reclama/subcat.php?categorie=Scaune%20pentru%20masa&marca=Miniblu

Uite aici, Ioana.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

http:// reclama /subcat.php?categorie=Scaune%20pentru%20masa&marca=Miniblu

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Eee, pisici!!!

Pe bebelusultau.ro si apoi continuarea:
/subcat.php?categorie=Scaune%20pentru%20masa&marca=Miniblu

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns somnorica spune:

simo, stau in stuttgart. va astept daca aveti chef sa veniti si pe aici.
numeioana sa sti ca rade robi, insa, se intampla urmatoarele doua chestii: ori devine serios cand vede aparatul, ori nu reusesc sa faca poza atunci cand rade (tre sa vad cum fac sa scad timpul de focusare).
ma duc sa fac macaroane cu nuca. apropo, nu mi-a zis nimeni, cu exceptia lui sovi, cum sa fac rost de carticelele monti.
va pup

Robi

Mergi la inceput