Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (167)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Papanash chiar ti-e dor de Sabina ca ai trimis de trei ori mesajulSi mie si de Sabina si de Luy si de Roxana desi abia a plecatMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Ma gandeam acum cam cand a inceput ea sa se trezeasca asa, cred ca de pe la sapte luni ca tot ziceam ca ii dau dintii si au trecut trei luni jumate si nici unul Pana atunci dormea cam patru cinci ore legate, nu avea program se culca ff tarziu dar speram sa se imbunatateasca cu timpul nici nu credeam ca se va inrautati. Cand scria Cecilia ca se trezeste Cristi din ora in ora credeam ca exagereaza, e ca sa-mi fie invatatura de minte am aflat pe pielea mea ca se poateMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
citat din mesajul lui myral

Papanash chiar ti-e dor de Sabina ca ai trimis de trei ori mesajul
Si mie si de Sabina si de Luy si de Roxana desi abia a plecat



Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)




gata, am rezolvat, se blocase..... semn bun .


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

LUYYYYYYYYYYYYYYYYY, ce faceti ? ochioasa mica si simpatica ce mai face ?



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Marunzika, voi ce faceti, nu mai dati nici un semn ? Ghighi intreaba de Puppi. a invatat sa faca 'bravo' si mai multe chestii pe care le tinem de surpriza.



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
citat din mesajul lui myral

Ma gandeam acum cam cand a inceput ea sa se trezeasca asa, cred ca de pe la sapte luni ca tot ziceam ca ii dau dintii si au trecut trei luni jumate si nici unul Pana atunci dormea cam patru cinci ore legate, nu avea program se culca ff tarziu dar speram sa se imbunatateasca cu timpul nici nu credeam ca se va inrautati. Cand scria Cecilia ca se trezeste Cristi din ora in ora credeam ca exagereaza, e ca sa-mi fie invatatura de minte am aflat pe pielea mea ca se poate





Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)





dormi cu ea in pat ca vrea dragaleala, incepe sa cunoasca lumea, se mai sperie de cate ceva si e bine sa-i stai aproape, o sa treaca si perioada asta, si Moldoveanca se plangea ca nu mai sta baiatul deloc singur, eu nici nu ma gandesc sa-l chinui sa stea fara mine ( doar un concediu, da ?), cand vad cum se mira de orice si in casa si afara, se catara, apuca orice cu maiinile, cerceteaza tot. E o perioada importanta si daca noi nu le suntem aproape, atunci cine ?



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Devylla wow, ce rapida e Erika, te cred ca esti tot timpul obosita!Noi mai avem pana acolo. Acum a inceput cu crizele de nervi, nu mai stiu cine scria de asta se tranteste, se loveste intentionat si urla pana o iau in brate.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

mai bag o tura de calcat , oricum nu ajung la performanta de 5 masini, macar 2
pupici si multa sanatate !



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

eliza are picioarele rau in afara.si nu vrea DELOC sa stea in funduletz singura, doar sprijinita sta nitel apoi se arunca pe spate.deh...nu-i roxana aici sa ma "calmeze", ca stiu ca si ea avea aceleasi griji cu andrei la un moment dat...
pup.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Papanash la ea dragaleala inseamna tzatza , ah si nu vrea alaptata culcata cum zicea Sabina ca sa dorm si eu cat de cat, nuuuu trebuie sa ma ridic in fund neaparat.Eu nu as pleca nici o zi de langa ea, dar un concediuMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput