*Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie(56)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

hello, hello
eu vin cu 3in1. ar trebui sa-nvat, miercuri am titularizarea, si n-am chef, am citit ieri ceva, si TREBUIE sa continui. cu pauze mici si dese tot fac ceva.
bravegirl, bine c-ai terminat cu licenta, ori o s-avem bb-i cu drag de carte, ori o sa fuga ca de tamaie. eu deja i-am administrat o sesiune de vreo 10 examene, licenta, acum asta, mai vine si stresul cu masterul, incerc sa fiu cat de linistita pot, nu ma mai stresez ca alte datzi.
si ca sa ma destind, sapt trecuta am fost un pic la munte si m-am dat cu atv-ul stiu ca merit bataitza insa dupa cateva ture nu m-a mai durut burta si-am urcat si-un deal cat china sa culeg capsuni salbatice. si ma mir ca ma dor salele.
fetelor, pe voi va dor soldurile? spunea cineva ca da... pai dac-acu dor asa mai incolo ce facem?
urata povestea cu capitolul nou ... moderatorul nu stie nimic?
w...girl, cica astia gay sunt cei mai tari coafezi...pune si pozici sa te vedem.
pupici multi la toata lumea! o duminica nemaipomenita!

17+

pozici
_

There is a crack, a crack in everything
That's how the light gets in. (L. Cohen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

pfoai ca bine'i sa manci...ceau fetelor!

iar am intrat sa va salut nitel, sa citesc un picut din urma..dar ..din pacate am ratat o perioada....multe fete noi..bine ati venit!..si mi ciuda ca nu mai particip ca la inceput...icet incet va pierd....sunt obositaaa...tare oboo..si mia am o luna de foc..pana la vacanta..vacanta de 10 zile doar..

ginger(ve)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am luat 8,5 la licenta. La cat de putin m-am stresat sunt multumita.
W...girl- am terminat finante banci.
Madutza- felicitari pt eco!
Va multumesc tuturor pt gandurile bune.

==========
Corina 19+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Moderatorul de serviciu asteapta sa se faca luni, sa vina toate fetele din we, si poate una dintre voi reuseste sa se logheze cu userul comun.

Daca nu merge nici asa, imi spuneti si vedem ce se poate face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Felicitari BraveGirl ...ai scapat cu bine (si eu tot cam atat am luat cred ...hmm au trecut aproape 10 ani ).Si vei lucra/lucrezi in domeniu economico-financiar? sau la banca ?
Anca 27 si pe mine ma dor soldurile si spatele ...si zona inghinala off ...mai ales noaptea .Asa si eu mai fac miscare (plimbari si bazin ) si dupa ma simt mai bine .Pozele de la munte sunt de acum? in care se vede si bb-ul ?...va prieste muntele
Am si eu o intrebare : voi va simtiti balonate/umflate ? in sensul ca abia pot respira , in principal in partea superioara a abdomenului ? Ma intreb daca aum la 5 luni abia respir la 8-9 cum va fi

Criss 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Ale multumim de interventie! Sa speram ca va reusi cineva!
BraveGirl felicitari pentru nota! Acu' poate sa stea si bebe linistit, fara stres. Licentiat l-ai scos direct..asa am facut si eu cu David acum 7 ani...
Cris pana acum, la sarcina asta n-am avut probleme cu balonarile, poate unde e inserata mai jos. La David era foarte sus si deja de prin luna a 5-a pateam ce spuneai tu, plus arsuri dese.


Ami, mamica lui David Alexandru (6 ani si 11 luni)
si 24+ Luca Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Vad ca si tu ai patit asa la prima sarcina Amalia , arsuri nu pot sa zic ca am dar ...dar senzatia asta de balon pe caldurile astea ma innebuneste
Fetele care aveti link-uri spre albume de poze cum ati procedat? Am postat si eu pe Webshots poze dar nu stiu cum sa aduc link-ul aici pe forum ..poate imi puteti spune voi

Criss 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

seara buna fetele
ce bine ca mai scrisarati...era asa de pustiu
bravegirl felicitari si nota buna ...a acuma dai de baut gata numai ai scuza stai linistita vacanta, mare, plaja ....ehe ce bine suna
cherieactiv pai asa ma gandeam si eu azi ce bine e cand poti manca...vremuri grele prietena baia.... lasa trece timpul repede si ajungi si tun in concediu ...am vaxut si pozicile imi pare rau de parul tau lung, oricum arati bine si cu el tuns
anka pai si eu am dureri de solduri, deci stai linistita organismul se adapteaza pt nevoile lui bb bafta la invatat
Ale multumim
criss eu seara am aceasta senzatie de lipsa de aer...incerc sa stau cat mai comod si astept sa treaca
cam atat va pupacesc
22+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

http://community.webshots.com/user/criss703
poze....nu cred ca asa se face dar sa vad ce a iesit

Criss 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

criss am vazut pozicile si ai fost si la euro hehe bine ca ai baiat ca fotbalist scoteai
22+Dimitrie

Mergi la inceput