Dumnezeu sa te odihneasca Mama Veta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

o sa imi revin si eu incet ca nu am incotro... dar e greu cand vb cu ai mei la tel si imi vine imediat intrebarea pe buze, "dar Mama Veta ce face? vine la tel?"
plang si eu din senin prin casa, pe strada, la park.. dar o sa imi revin.. trebuie sa imi revin.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Condoleante, Gabbriela! Imi pare foarte rau ca trebuie sa treci prin asta!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Nicole, gandeste-te ca acum bunica ta este mai aproape de tine si te priveste si te ocroteste poate mai mult decat pana acum!
Dumnezeu sa o odihneasca pe "Mama Veta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

multumesc mult fetelor imi sunteti cu adevarat de ajutor.
Intrebare:
- daca mama si tata pun parastat dupa bunica la 6 saptamani in ro, pot sa pun si eu aici in usa la o biserica romaneasca? sau nu e bine sa fie 2 parastase in aceeas zi pe aceeas persoana


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Iti spun si aici Dumnezeu s-o odihneasca pe buni tau , si in legatura cu parastasele..nu cred ca e vreo problema...ca faci si tu parastase...nu are ce pacat sa fie ca e pomenita bunica ta de mai multe persoane in mai multe locuri...Si eu am facut aici penru mama desi i se facea si in tara.
Numai bine,
Crisa

http://tt.lilypie.com/5ygUm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

multumesc mult Crisa
Sambata pun in ro parastas dupa bunica, nu imi vine sa cred ca deja au trecut 6 saptamani doar, mi se pare o vesnicie


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput