Gravidute & Mamici de IASI (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Mey...de Amalia am intrebat-o pe Cristina,daca imi da voie sa pun poze pe net,dar iaca de Bogdan am uitat sa intreb.
Pe Tudor tare mult m-am chinuit sa-l prind intr-o poza macar,dar n-am avut nici o sansa. Cum vedea aparatul cum intorcea spatele.
Da,da...Gabi data viitoare sa iei fluierul,poate macar atunci ne aliniem si facem o poza de grup.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Neatza !

pina ma trezesc eu mai bine , cine imi spune unde pot plati o amenda de circulatie ?Azi , simbata .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Gabi azi nu se poate plati amenda de circulatie,doar la primarie dar pe luni,imi pare rau ca ai luat amenda
Mai fetelor daca stiam ca pot veni cu sotul la intilnire veneam si noipoate data viitoare

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

va rog sa-mi recomandati un salon de coafura care sa fie deschis duminica,am maine o nunta si nu stiu unde sa merg sa ma coafez

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

neata
LA MULTI ANISORI LORINA MARIA!!SA FII SANATOASA!!
LA MULTI ANI CRISTINA(RACA)!!
Monica, din ce stiu eu nu se pot plati sambata.dar amenzile de circulatie 1/2 din minim) de vineri se pot achita si luni.
Am vizionat pozele facute de Miha.Miha, Amira are papusica la fel ca Alessia.a noastra se cheama zuzu:) In rest, mamici frumoase, copilasi si mai si..

ella, stiu ca salonul maviov din carref e deschis si dum.Mai era un salon in iulius mall, cred ca irina schrotter, cred ca si ala e deschis..In rest, prin oras..nu stiu ce sa zic, poate doar special pt. miresici cu programare..asa era mai demult:)





www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 8 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Intr-adevar f.frumoase pozele; m-am amuzat tare de titluri.

ELLA la Carmen style stiu sigur ca e deschis maine. Am o intrebare pt tine, sper ca nu e indiscreta: am vazut in pozele tale o rulota, e a voastra sau e inchiriata?

MIHA vreme frumoasa la munte si distractie placuta.

CRISTINA cu Amalia Maria , in capul meu ieri era o cacialma, nu-mi ieseau pasientele; eu te confundam cu Kriss care stiam ca are o fetita pe nume Alessia, dar m-am luminat aseara uitandu-ma pe listuta de la inc capitolului. Intra mai des pe forum sa mai stam de vorba despre Amaliile nostre

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Daniela rulota este a unui prieten de-al nostru,ne-a imprumutat-o pt 2 zile cit am fost noi pina la secu,dar am vrea si noi sa ne luam una caci e tare utila

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Vad ca o cafea nu s-a incumetat nimeni sa faca. Hai ca azi fac eu cinste .Si cu cafea si cu prajitura

Daniela,de asta te-ai retras "intr-un colt" la o bucata de vreme? Faceai pasente?

Ella,taticii nu au interdictie la intalnire.Ba daca vin sa stea cu bebe si noi sa stam la...schimb de informatii is chiar bine veniti.

Cristina,noi inca n-am botezat-o,dar cred ca o sa-i spunem Maritza.

LA MULTI ANI LORINA si CRISTINA!

Eu am terminat de facut bagajele,dar parac mi se pare ca tot mai am cate ceva de pus. Acuma mi se pare ca o sa am nevoie de toate.Ce ma fac oare cand plecam la mare?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Salutare iesence!

Cristina
O praji buna pt toata lumea , ca azi sarbatorim si

Kriss, Miha multumim pt urari, sunteti niste dulceti
Kriss sa stii ca tu esti "vinovata" ca am trecut pe aici, am citit mesajul tau de la asa-zisul jurnal al Lorinutei. Multumesc mult, m-am emotionat

Ce e drept, nu am mai scris de multa vreme pe aici, nu pt ca nu-mi sunteti simpatice, ci doar pt ca nu-mi mai ajunge timpul, nu stiu ce fac cu el. Ori nu-l gestionez cum trebuie, ori... n-am gasit alta varianta, ca oricum nu se vede nimic din urma mea.

Mi-am bagat nasucul si am vazut si eu pozicile de la intalneala Imi place tare mult atmosfera ce se creeaza intre voi. Imi mai place ca Oana il lasa pe Victoras pe jos in centrul atentiei , imi place de Gabi, viitoarea soacra cu 3 nurori, ca e mereu senina si are un aer tineresc-adolescentin, imi place si de strengarul Domi si de printesa adormita (pt somnul de frumusete, fireste )...
Chiar ma gandeam la un moment dat ca poate am trecut prin parc pe langa voi si nu v-am recunoscut Am sa port in portofel poze cu voi ca sa nu se intample greseala asta

Acu stau la taclale... n-au venit inca musafirii, nu iesim la ora asta la plimbare, curatenie am facut ieri, si mancarea mai poate astepta ca nici nu am toate ingredientele, imi astept sotul de la piata... deci pauza

Gata cu vorbaria. O zi fantastica sa aveti

Lavi si Lorina Maria (5 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52208" target="_blank">am jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by gabiarama
pina ma trezesc eu mai bine , cine imi spune unde pot plati o amenda de circulatie ?Azi , simbata .

La CEC pana la 12.45.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput