Mamici din Arad (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, MONI!Iti doresc multa sanatate si fericire alaturi de toti cei dragi tie!Sanatate Dianei!
Noi am fost duminica la strand la Sofronea, a fost f fain, Alex s/a balacit cu mare placere, nu i/a fost frica de loc in apa. Numai ca azi ne-am pomenit si noi cu febra, 37,7 apoi 39,1.Acum a facut iarasi.Am inceput cu Nurofenul, supozitoarele, Oscillo... Sper sa scapam.Cred ca a racit cand a iesit din apa, ca se ascunsese soarele.

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ca sa nu fim mai prejos...are si Tudor febra si e tare pleostit...
Sanatate bolnaviorilor.
Ioi, mi-a fost groaza ca am de modificat la listuta, de aia am ezitat sa deschid eu subiect nou... Moni de ce nu ai fost in listuta ca nici eu nu am observat pana acum???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mama mia acum toti incep cu febra???
GABI da' frasu' stie de ce n-am fost,nu mi-a trecut prin cap sa verific,atata bai sa fie Dar parca in vremuri imemoriabile am mai scris odata datele noastre.Poate ma inseala memoria,deci nu bag mana in foc ca-i asa ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=44e27bc599b84137e848b4" target="_blank"> PRIMII DOI ANI
"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Tu fetelor redoutiste, ce n-ati zis nik de reduceri???????? Acum stau ca fleata si BAG in cos pana la epuizare... Am uitat sa mai intru pe la redouta. Intru repede sa vad un cod ceva, sa lansez comanda.




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Of, ce multi bolnaviori! Multa sanatate va doresc!
Asa n-as vrea sa ne apuce si pe noi febra ca daca plecam...ar fi nasol sa plec cu ei bolnavi.

Ada, pai eu nici nu m-am gandit ca tu nu redutesti. Las' ca nu-i tarziu, oricum nu-i cine stie ce, nu sunt produse noi, cam tot ce-a fost. Eu am pus joi comanda. Coduri "bune" nu prea gasesti acum, probabil ca-i perioada reducerilor.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA cand plecati in concediu ?
ADA spor la cumparaturi,am uitat sa-ti zi ca am vazut pozele,Diana a fost incantata de copii si catzei (tot comenta ca mai vrea si altele...),iar eu de tale
ANCA cum mai e la Sofronea? Eu as merge peste saptamana sa nu fie aglomerat ... dar nu stiu in ce zi schimba apa,n-am chef sa ma fentez.Aveti vreo idee?
GABI o sa iti scriu maine seara pm,ca maine mai am un interviu la alta firma italiana,nu cred sa iasa nimic d-aci, ca am auzit ca directorul roman e un afurisit si directoarea executiva tot romanca, e amanta lui personala.Da-s curioasa ce ofera ,asta daca ofera ceva .

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=44e27bc599b84137e848b4" target="_blank"> PRIMII DOI ANI
"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, vineri noaptea plecam.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Moni


Alinush drum bun si vacanta de vis sa aveti!(in cazul in care nu mai intru pana vineri...)

Ducky felicitari pentru bb2!

Eu nu am timp de nimic...si azi am ajuns la 10:30 acasa de la sv...sunt obosita....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, multumesc.
Nu-s obisnuita cu tine pe la orele astea.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush nici eu n-am fost obisnuita la orele astea....dar e musai....
Acum seara am mai multa treaba decat ziua....daca ati vedea cum arata toata casa cand vin eu acasa de la sv.....deja am 3 sapt de cand merg dupa-mesele la sv si inca nu ma pot obisnui cu imaginea casei "zburatoare"....asa cae musai dupa cum ziceam:)

Sanatate multa puiutilor cu febra!

Si noapte somnoroasa tuturor!

Mergi la inceput