Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

mutumesc mult fetelor! sa dea Dumnezeu sa fie bine! imi doresc tare mult bb asta!

iubita_tiana bine ai venit!
ar fi fain sa-mi dai datele tale sa te pun in lista langa mine
la semnatura intri la profl pesonal si acolo langa numele tau TIANA mai pui [ apoi scri gravi apoi iar ] si nr de saptamani, in cazut tau cred 5+

Maria 4+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Maria
ma bucur fff tare pentru tine...
din tot sufletul iti doresc sa ai o sarcina usoara,bb sanatos si sa ajungeti cu bine la 40 de saptamani

odisee minunata ,gravidute dragi



Mamica stralucitoare
21+ cu Raducu + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

ce date sa ti dau?

TIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Maria felicitari pt odisee!
Ma bucur din suflet pt tine si iti doresc o sarcina usoara si la termen si un bebe frumos si sanatos

O sa fiu si eu alaturi de voi, asa ca sa nu va suparati pe mine daca o sa mai scriu si eu pe-aici din cand in cand (sau chiar mai des )

PS: ai putea sa ma pui si pe mine in listuta de "invitati de onoare"

Jasmi 7+

way to go

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Maria_K, Tiana, sarcini usoare, bebelusi sanatosi si cuminti. Sa fie o odisee norocoasa!

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana nazdravana

Poze BB2 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Tiana, doresc de asemenea sa te felicit si pe tine si sa-ti urez ce i-am urat si mariei: o sarcina cat mai usoara si un bebe asa cum iti doresti. Sa dea dd sa ajungem cu bine la sfarsitul celor 40 de sapt

Maria are nevoie de data nasterii tale, a ultimului cm, precum si data probabila a nasterii lu'

Jasmi 7+

way to go

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Iubita mea frumoasa si desteapta si cuminte si viitoare cuscra ... sunt atat de fericita si mandra ca nu am cuvinte prin care sa pot descrie starea pe care o traiesc! Asa cum iti spuneam cu cateva luni in urma, bineinteles ca Doamne Doamne cunoaste bunul mers al lucrurilor si El stie cel mai bine cum se potrivesc toate. Sa ai Mariuca mea draga o sarcina ca in povesti, usoara, frumoasa, linistita si lipsita de griji si spaime, sa iti creasca minunea acolo in burtica si sa fie sanatoasa si toate bune...te asteptam in continuare sa fii la fel de activa pe odiseea noastra (stii tu care) si sa duci pana la capat drumul celor 36 de saptamani ramase de bifat!
Te pupa cu mareeeeeeeeeeeeeeee drag a ta
Lacramioara

Leeloo
20 +

http://good-times.webshots.com/photo/2871291450103252327dvtYKs
http://bd.lilypie.com/KW8up3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Maria,felicitari!Sarcina usoara si bb sanatos!
wow,ce-a trecut timpul...s-a facut o noua odisee,parca acum se deschidea odiseea de ian-febr si eu mot pe acolo,ca deh,gramada cere varf.Acum cand am intrat,m-am bucurat ca s-a deschis o noua odisee,ca vor fi si mai multe burticute care vor creste,care se vor plange de greturi,dureri de burtici,de spate,de stari de nervozitate si asa mai departe :)
Tiana felicitari si tie!Iti doresc sanatate si o sarcina usoara!
Fetelor,va doresc o odisee cat mai placuta si fara evenimente neplacute..!O sa va mai citesc,din umbra!

POZE
my baby
11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

UM 22 MAI 2008, DPN CRED 26 FEBRUARIE -2 MARTIE 2009, data nasterii mee 20 mai 1983.....

TIANA [GRAVI 5+]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

Leelooam trecut prin multe momente cand fara tine o luam razna. ai fost alaturi de mine de la prima mea postare pe forum.
cand am pierdut bb1 daca nu erai tu sa ma sprijini cu telefoane si mesaje imi era mult mai greu. Multumesc!
le mltumesc si celorlalte fete de pe forum care m-au incurajat, linistit si ajutat. si atunci si acum!
ma rog sa ajung sa-mi stang si eu bb in brate alaturi de voi!

Maria 4+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput