Puiuti de Randunici 2008!! (44)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

naty super ce vesti bune! cred ca te-ai mai linistit si tu acum!

luny baga nani repejor!

fata mea doarme linistita, dupa ce s-a fortat si a papat 120 ml. am impresia ca doarme destul de mult, chiar prea mult! adik daca o las in pace adoarme dupa cateva minute! daca stau cu ea vb cu mine e vesela! nu stiu ce sa mai cred! azi trebuie sa-mi ajunga si faimoasele picaturi din spania pt pofta de mancare...sa vedem!

gecko in sfarsit am citit toata povestioara! f frumos, sa va traiasca bursucelul sa va aduca numai bucurii! si hai mai des pe crengutza!



ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ariel, da, am luat Metoclopramid pt stimulare si venea lapte garla si ma gandesc ca daca mi l-a recomandat doctorita nu ii face rau lui bebe...

Naty, ma bucur ca ai vesti bune!!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Salutare fetele. Cum e cu caldura? La noi sunt 29 de grade in dormitor ... Bia vad ca e doar putin mai somnoroasa, in rest suporta bine caldura. Azi nu mai iesii cu ea, ca a dormit de la ora 7 la 11..si acum nici sansa sa mai iesim.
Nu am mai intrat de cateva zile fiindca il am pe Alex mucios si tusacios si acum vad ca si Bia da ceva semne de muci, desi doar dimineata, la sculare e fornaita.
Vroiam sa va intreb pe cele care ati facut Infarix la bebei, care e denumirea exacta a vaccinului care se face la 2 luni si de unde l-ati luat, ca mai avem si noi putin pana la vaccin si dr pediatru si cel de familie ni l-a recomandat.
Sanatate si sper sa recuperez...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ariel, spune-mi si mie ce oferte ai gasit la bulgari ca i s-a pus pata randunoiului sa mergem acolo. Noroc ca n-am apucat sa platim pentru Neptun!!! Stiu ca tu ai tot cautat, poate am noroc si gasesc si eu repede ceva.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

deea vaccinul se num infanrix hexa!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

INFANRIX HEXA, deea

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mamici, stiti cumva , pentru depunerea dosarului de indemnizatie la sectorul 4, ce program de lucru au?

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:

Dregelor, nu am mai intrat pe la voi din lipsa de timp...Daca acum nu o iau razna inseamna ca nu o s-o iau niciodata!Nu mai stiu ce sa-i fac Rebecai! Ma tampeste! De cateva zile urla, da' urla frate cat o tine gura.Parca o taie cineva cu lama.Asa ceva n-am pomenit.Nici in brate nu vrea, nici leganata, nici sa-i cant, sa-i vorbesc...Ati patit asa ceva????? De cald nu cred ca ii e cald, pt ca stam in camera cu aerul conditionat, sete nu cred pt ca ii dau apa...Nu mai rezist in ritmul ata al ei.Spuneti-mi ca e ceva normal, altfel ...o iau razna!

Alina, o mamica fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Remaliss, normal nu stiu daca e, asta ar putea mai bine sa ne zica sotul tau , cert e ca, scriam aseara, si Iulia a avut in ultimele zile astfel de manifestari, noroc insa ca nu tin mult. Acum de pilda doarme de 3 ore continuu, nici nu misca, abia respira!
Si, daca citesti din urma, sunt multe manifestari ciudate la bebeii nostri zilele astea...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Suspecta liniste...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput