Puiuti de Randunici 2008!! (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

naty, pe cutia de milumil 1 scrie ca e fara zahar.mie mi se pare suspect ca milumil 3 este cu arome (vanilie, mere si banane parca...) mi-au zis mai multe persoane ca au avut probleme cu copiii hraniti cu m.3, ca dupa 2 ani nu au mai primit lapte normal, de vaca...din cauza gustului. stiu un baietel de 3 ani si o fetita de 5 care beau numai milumil 3

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Kitzy, eu am vazut-o pe Diana-lungana cea cu ochii albastri !!! De curiozitate, ce lungime are? Ca mi se pare cat fii-mea aproape...Pupam falcoasa mica !

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

quote:
Originally posted by natynic

quote:
Originally posted by Amina_Marina

[quote]Originally posted by kitzy

Mai fete, la noi v-ati uitat cum am crescut?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)




Ca-n lumea treia , ca si laptele Humana. O sa spui ca sunt din Congo.


Iarta-ma, Amina, dar eu chiar nu inteleg comentariul asta...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea




Naty, pai daca nemtii ne exporta lapte ca si celor din lumea a treia , calitativ , ma refer, intre noi si cei din congo nu e nicio diferenta, nu? Si, referitor la intrebarea lu` Ktzy ,am raspuns cum am "crescut".

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................


Reflexia luminii pe suprafata apei
se misca neincetat.
totusi luna straluceste
si nu pleaca nicaieri
ea sta, dar se misca.










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Ariel si Diana face la fel kk, iar ea e numai pe formula, asa ca stai linistita ca nu-i pb.
Roxana si eu ma gindeam ca poate o fi de la tetine, uite eu i-am luat Dianei ieri un biberon Baby Nova (aveam din astea numai la 125) si suge foarte bine cu el, maninca de fiecare data cite 150 ml fara sa mai stau sa trag de ea cite o ora, plus ca nu mai varsa. Abia azi dimineata mi-a picat fisa ca, de fapt, eu am 2 tetine Baby Nova (cu care a fost invatata de la inceput) si 2 de la Primii Pasi (pe care se pare ca nu le accepta asa de bine, de la ele varsa mereu). Asa ca nu stiu, incearca si tu alte tetine, cine stie poate ai mai mult noroc.

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Ariel, bb lu Andrei e culoarea mustarului( iti vine sa-l ungi pe paine noroc ca pute) , dar stiu de la o mamica ca poate fi si verzui.
eu nu pot sa accesez nici o adresa de mail de pe yahoo, doar mesu, asa ca m-ar interesa cartuliile , dar daca nu poci sa ajung la ele!!!!!!



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

Valentina, al meu are o salopeta cu tenta roz si multe chestii verzi, asa ca mai mereu i se zice "ce faci frumoaso?"

pies: de ieri am trecut la Milumil 2, ca deh', acusi avem 4 luni


-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Fight-fight-fight !

Amina, sa inteleg ca nu esti de acord cu teoria mea si a lui Naty? Argumenteaza, ca noi suntem dashchise ( Naty e cu treaba cu kinetoterapeutul, ca' io-s pe faza .

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

de o saptamina Diana suge degetul mare de la mina de m-a disperat!!!! Zici ca e setata pe degetul ala, nici suzeta n-o mai vrea, numai cu ala ar sta in gura

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Raluk31 chiar daca intri rar , mai hai pe la noi. sa-ti traioasca puiul la 3 luni facute !!!!



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

noi plecam afara!

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput