Casnicute sexy (175)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor, va si va doresc o saptamana minunate
eu sunt la bucatarie, fac o supitza de pui pentru pitici si o varza cu paste(cred ca varza a la cluj ii spune)
fug sa mai amestec...voi ce faceti? pe unde sunteti?

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


eu sunt pe aici, adica in casa, la umbra si cit de cit racoare. am dormit putin, acum lenevesc pina mai tirziu, ca nu e chip de treaba

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

am vb si eu cu mama mai devreme si mi-a spus ca este ff cald, aveti grija de voi fetelor si de copilashi, nu iesiti afara cand este soarele f puternic
alinutza, bine faci ca stai in casa la racorica

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Bau!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miho daca mi-o mai arati pe fii-ta o mananc sa sti.. (sa nu-i fie de deochi) Doamne...frumushica si zapacita e cat e de mititica...si comentariile tale-s pe masura
Duamnelor v-a luat furtuna pe sus, pe unde sunteti?
eu ma duc sa adorm domnisorica

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Monule si la voi fu furtuna? Ya ya yo yo?

Copiii astia ai mei nu stiu cu cine seamana asa zapaciti ca io m-is o serioasa. Parol!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

iar te cumintesti?
pe toate fug cu piticii la baie si apoi la un filmulet

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANELUTZA,multam de comentarii...eu slaba nu sunt,ti se pare...am slabit doar 3 -4 kg,da nu am tinut nimic,doar ca am inceput sa muncesc si nu mai apuc sa mananc...sanatate Isei si sotului,ai grija sa nu te ia si pe tine!

MIHA,mooooooooooama da scumpa e fata ta,de fiecare ma uit la poze si imi place,e mortala cum rade...mie imi plac copilasii veseli si imi place de mititica ta ca e foarte razacioasa(asa zic eu)...vreu si eu o fetita!!!!

MONICUTZA si multam de briose!

DOINA si sanatate multa si tie si Danei!...Dan ce mai face?...cum se mai simte?


MIKI...sper sa-ti treaca cat mai repede starile astea...cred ca e foarte greu,imi pare sincer tare rau!...ti-am scris ceva pe mess,nu stiu daca ai primit...oricum eu te pup dulce si sper sa ne "auzim" on-line intr-o zi!!!


Gata fug la joaca cu copilul,prin casa ca vine ploaia si nu putem iesii... la toata gasca si numai bine!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Unde e cafeaua mea bre? Nu s-a trezit inca nimeni sa faca? O vreau cu jumate cu cofeina jumate fara,cu zahar si mult lapte,daaaa?

Monule,cum adica IAR? Adica ce vrei sa spui ca nu inteleg...?! Imi contesti cumva cumintenia? Ya ya yo yo...? [:-))))]








Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate si uite va poftesc eu la

ca tot e calda

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput