Regasiri (20)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Beyyy. dormiti toate?
unde sunteti?
eu la servici morrrr de cald.

Hai la cafea poate va reveniti. sau mai bine un ceai cu gheata.

fiecare ce pofteste.

pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Buna dimineata
E ora 12... Nu facu nimeni cafeaua si de-aia nu v-ati trezit?
OK, bag eu repede o cafea sa va reveniti.
E de la gheata si cu frisca. Pe caldura asta ne trebuie ceva rece.

quote:
Originally posted by roana
Angi eu zic ca tot frumoasa esti si fara si cu breton.


Uite cum mi se insenina mie ziua
Multumesc

Dar tot esti datoare cu poze cu silueta, da?


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Roana, puseram de cafea in acelasi timp
Eu acu ajunsei la servici. Tu tot la fel?

L-ai tuns pe Alex la frizerie? L-ai pus pe scaun? Si a stat cuminte? Adica doar a plans, nu s-a zbatut deloc? Iulia s-ar fi dat jos de la bun inceput si nici nu discuta cu noi


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Angi, este o frizerie de copi au scaunel sub forma de masinuta care face si galagie. si se zbatea saracu dar l-am tinut.a venit si mama mea cu mine ca singura nu cred ca reuseam. data trecuta am fost numai eu cu el si am crezut ca innebunesc. mi-e si mila de el de numa.
Dar e mai bine asa. nu mai transpira in halul ala.

Eu de la 9 sunt la servici dar doar acum am intrat pe net. am avut treaba.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by roana

Angi, este o frizerie de copi au scaunel sub forma de masinuta care face si galagie. si se zbatea saracu dar l-am tinut.a venit si mama mea cu mine ca singura nu cred ca reuseam. data trecuta am fost numai eu cu el si am crezut ca innebunesc. mi-e si mila de el de numa.
Dar e mai bine asa. nu mai transpira in halul ala.



Primele 2 dati cand l-am tuns a fost jale, am fost cu pufuleti la noi si tot degeaba, s-a invartit pe scaun ca titirezu de s-a taiat frizerul la deget, ultima data s-a dus singur cu tac'su si nu stiu cum l-au tuns dar l-au tuns frumos, nu asa ciopartzit ca alte dati...

Dayanara cred ca salturile is la ordinea zilei, Dani se urca pe canapea, arunca jos perinitele apoi zboara pe jos peste perini...sau sare-n pat in picioare si urla: a-taaaaa, a-taaaa, nu stiu ce joc or fi inventat ei la cresa cu a-ta-ul ala

Blugii nu-s pasiunea mea, dar tot in blugi ma tzine yoya...parca numa blugii stau fain pe mine...

Dani vorbeste cu toti vecinii pe limba lui, si seara se catara pe canapea si scoate capul pe geam si-i striga pe fiecare, si fiecare raspunde la randul lui...tot mai hazliu e...

Ieri i-am gatit 4 portii de vitica cu verdeturi si azi ii fac 3 portii de linte cu peste...asa ca iau pauza o saptamana la oale si tigai...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DBUNNY,facem o ora cu avionul Bucuresti Antalia,dar pana la Buc mergem cu masina,asta-i nasol,dar asta e.

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

l.am tuns si eu luni parca pe ivan , dar eu le zic sa mi.l ia cu masina repde si si asa a plans si m.a enervat mosu de l.a tuns ca eu ziceam ca nu conteaza cum doar sa termine repede el nu, incet si bine
eu il voi tine cat mai scurt si ras pe perioada verii
am pus 2 poze de azi cu chelu http://good-times.webshots.com/photo/2949183530101703877sbXLYH

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

roana - eu sunt si mai rau, adica am blugi care dupa ce i.am cumparat atat de mult au inceput sa.mi placa incat de frica sa nu.i stric nu i.am purtat :)))) si uite asa s.a dus moda si am ramas cu ei in sifonier si chiar dcaca.i port acum nu mai au farmecul dinainte

angi - stiu ca nu renunti la breton dar si eu cred ca ti.ar sta foarte bine ;)

diana - nici eu nu prea port alti pantaloni, 3 sferturi da dar lungi am impresia ca nu.mi vin bine altii decat blugii...

si ivan in general cand aude 2 copii sau oameni care se striga de exemplu, incepe si striga si el pe limba lui nu se intelege dar incet incet vad ca.si da drumul la vorbit, adica incearca sa imite si alte cuvinte in afara de mama papa tete (chupete- suzeta) ota (pelota- minge) guagua agua apa si.or mai fi din astea micute

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Fetelor, facurati insolatie? Ce e cu voi de nu mai prestati deloc pe-aici?


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Eu adormi copilul, si ma pregateam sa calc niste camasi (pe caldura asta).
Speram sa ma incurajati si voi, dar vad ca n-are cine


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput