Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

RALUMAT Sa traiesti, sa infloresti!!! Te pupam cu drag de la Cluj!!!

Adina, super frumoase sunteti!!! Si ce mamica tanara ai!!! Mama ta e tot din Sibiu?
Bambo, super tari pozele cu pitica in piscinuta!!! Si alea cu bigudiurile in par m-au distrat pe cinste!

Lacramioara, ma bucur tare ca Stefi e mai bine!

As mai zice, da' nu ma lasa...'oi reveni cand 'oi putea...


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis 1+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Salutare, maine plecam la mare va uram o saptamana placuta si multa sanatate fulguletilor.
O sa stam la Eforie Nord ... parca statea cineva p'acolo, dar nu mai stiu cine ... poate reusesc sa ma vad cu vreo minunata ... v-am .

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

ziceam ca e w-e fara net...cum sa nu...

duamna mama omida la multi ani, sanatate, toate cele, fa bine si mai da si tu un semn de viata, o atentie, un sfat din cartuloiul de homeopatie, o poza cu pustiul... si mai ales mai zi-mi o data cum se da chamomilla de 200 ca am uitat :)))


I'm not trying to be difficult...it just comes naturally.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

LA MULTI ANI ! Ralumat !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multi ani RALUMAT!

Noi suntem bine, cu timpul liber stam mai prost.
Ruxandra, sper din tot sufletul ca sunteti mai bine!
Asiza, Iulia, am plans de m-am umflat cand am citit prin ce-au trecut puiutii vostri! Ma bucur ca nu se pune problema operatiei la Denis. Sunt vesti foarte bune! Sanatate multa, multa Denis si lui Stefy!!!!
Ktrinel, super pozele! Ce distractie pe copii la party! Julia e o frumoasa, ca de obicei. E dulce foc in colantii roz si bluzita alba cu bretelute! Oh, si in rochita e delicioasa! Vad ca aveti si voi carlionti.
Danita
Dianav, cat de dusi cu capul si rai sunt socrii tai, mai!!! Nu vor sa stea o ora macar cu Oana?! Si mai sunt si pensionari! Sa le fie rusine!!!! Multi pupici de la noi pentru tine si pentru frumoasa Oana (ce mandra e de chiloteii ei!)!
Chinico, refacere grabnica!
Flore, sa stapaniti sanatosi “ganu”! E o scumpa, scumpa Alessia blondina cu ochisori albastri!
Acs, ce minuni de bursuci! Si printesa si tigancusa si tunsulici sunt extraordinari!
Dianarus, pupam muschetarii si mamica!
Mamaana, sanatate multa! Pupam printesele!
Donia, Alexia nu foloseste picioarele alternativ la urcatul scarilor. Ciresele i le-am dat uneori cu samburi, alteori fara. Mai scuipa ea samburele, daca ii spuneam eu, dar i-am gasit cativa si in pampers.
Dia, of, mai, mai, toti sunteti bolnaviori?! Multa, multa sanatate, ca sa va puteti bucura de cele cateva zile de concediu care au mai ramas!
Raluca, bine ati revenit din concediu! Poze, ceva?
Bambo, tii, ce frumosi sunteti, mai! Antonia e delicioasa in costum de baie!
Adina, super loc de joaca aveti in curte!!! Iar voi sunteti superbe, ca intotdeauna!

Concediu placut pentru Ruxandra, Acs si Saryta! Vreme frumoasa, distractie la greu si sa va intoarceti cu bine!


Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

LA MULTI ANI Ralumat, maicuta noastra cea omida, toate cele bune, sanatate si noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

neatza sau ce-o fi
nu suntem bine.vineri am ajuns la spital cu oana pe perfuzii, pe motiv de scaune diareice si refuzat hidratarea. mai exact, in 8 ore n-am reusit sa-i dau nici macar 1 mlde apa
au ajuns la un spital privat, a fost f civilizat - macar atata- au pus-o imediat pe perfuzii si am stat cu ea pana sambata la pranz. a fost o experienta absolut ingrozitoare, i-au pus branula in vreo 15 min ca n-au reusit din prima, a plans saraca pana la epuizare, si eu cu ea... nu intru indetalii acuma ca e inca prea traumatizant..... noi am iesit relativ ok, e slabita si nu mananca decat jum de banana si vreo 2 biscuiti pe zi... cere lapte si nu-i pot da, vroia iaurt, offf
din pacatra acum nu e bine ada, de azi noapte a vomitat de vreo 8 ori si a avut vreo 6 scaune diareice... bea apa cu saruri dar vomita instant.... acum se pregatesc de spital si ei ... sper sa se puna rpd pe picioare si sa reusim sa plecam toti maine acasa... am incercat sa plecam mai rpd dar nu e nici un loc la nici un zbor ... sincer, vacanta asta a devenit un cosmar pt noi, nu ne dorim decat sa ajungem naibii odata acasa si sa fie bine copii
acum sotii nostri sunt la managerul hotelului sa depuna plangere pt enterovirozele astea... se pare ca e plin hotelul, iar spitalele la fel, de la mai multe hoteluri
fetelor care v-ati luat vacante in turcia, va rog mai ganditi-va!
va las acum, ma apuc sa fac bagaje in speranta ca reusim sa plecam dimineata, va rog sa ne tineti pumnii si sa trimiteti ceva energie pozitiva si pe-aici!!! #259;pupī

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

va doresc o duminica exceptionala !

D

din pacate eu stau home, sper sa va distrati voi si ptr mine ( noi )



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Offf, Dia, Bebinutza, m-am ingrozit cand am citit!!! Ce mama lu' peste se intampla de toti dau in enteroviroze in vacantele in strainatate...la fel a patit si Ktrinel cu Mexicu' si mai era cineva, dar nu mai stiu cine...Eu va doresc muuulta, multaaa sanatate, va tin pumnii sa ajungeti cu bine acasa toti 6 si va pup apasat!


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis 1+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

Dia, imi pare rau ca ati trecut prin astea..bine ca ati avut spital aproape. si sper sa va fi acoperit asigurarea... la noi doar barbatu a luat rotavirus, Julia facuse cadere dupa antibiotic...cu ea am plecat asa fara sa ne dam seama...
drum bun inapoi si sa va ingrijti bine! va asteptam cu vesti bune. Pupici si Bebinutei si Adei.

Mergi la inceput