Juniori de iunie-iulie 2003 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

martta - ne lasi cu ochii in soare? zi-ne cum ati petrecut de ziua lui vlad!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Aditzu: merci pt raspuns! Nici noi nu cred ca mai ajungem la cel romanesc.

Gabitz: petrecerea am facut-o la Mc Donald`s. Au fost 14 copii. Bineinteles ca s-au distrat de minune si ca li s-a parut ca a durat prea putin! Exemplific cu cateva poze:http://family.webshots.com/album/563913633BRtUzW
Deja ma intreaba de petrecerea urmatoare:)
Pupici voinici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

martta - super!si ce a crescut si alexia si ce frumoasa e!ai 2 doi copii frumosi, sa va bucurati de ei!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Buna fetele,

multumim de urari si LA MULTI ANI! ptr toti sarbatoritii nostri, in special ptr. Andi si Stefania care sint acum "in zona"!

Eu de vreo luna sint in permanenta stare de uimire si neincredere cum ca Luca are 5 ani, parca doar la 1 an mi s-a mai parut socul asa de mare. Ieri l-am serbat acasa cu bunici, unchi, matusi, azi la gradi cu colegii, abia astept sa vad cum va fi - de data asta am chemat animator un Pirat, ca sintem in etapa Peter Pan & Hook .

In rest, noi o ducem intr-un lung sir de petreceri, excursii si evenimente, numai in ultima saptamina am avut asa:
- joi - spectacol Pooh (nu m-a dat pe spate, locatia fr. prost aleasa, lume putina, noroc ca n-am dat bani pe bilete)
- vineri - aniversare 10 ani de la terminarea facultatii (eu)
- vineri-duminica - Luca&Tati au fost in delta, mare distractie, peste mai putin
- duminica - serbare Luca, a fost Prislea si i-am inchiriat un costum fr. misto, o sa pun poze sa vedeti
- miercuri - ziua copilului "vechi" cum zice taica-su, home-made
- joi - ziua copilului serbata la gradi
- w-e - terase, piscine, prieteni
- w-e viitor - mergem la nunta la Istanbul (am un var fr. frumos care se insoara)
si tot asa, in asteptarea vacantei din august


intre timp incerc sa mai citesc si sa scriu, dar am destul de mult de munca la serviciu.

pup u,
Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Luca si Stefania pentru Stefania anticipat.

Dar daca nu apuc acum sa scriu nici nu stiu cand. Am terminat si noi scoala si de azi suntem in formatie de 3 acasa, sa vedem cum ma descurc

Frumoasa petrecerea Martta, am vazut pozele.

va pup mai scriu cand mai apuc

Magdone, mami de Razvan (19 iulie 2003) si Olivia (31 mai 2008)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

LA MULTI ANI STEFANIA! Mami Dana ai doua feta mari si frumoase. Sa iti traiasca!
LA MULTI ANI LUCA! Andra si mie mi se pare ca trece timpul prea repede. mai au putin si merg la scoala ...
Distractie placuta la nunta!

Alex e la bunici si deja ii e dor tare de casa dar mai ales de Andra. Speram sa stea acolo o luna dar nu cred ca v-a rezista. Are multi prieteni acolo, ii place dar i se pare greu fara noi. Mi-ar parea rau sa vina mai repede acasa caci in apartament e foarte cald. Nu am reusit nici anul acesta sa ne punem AC.

Nico, mami de Andra si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Stefania
Multa sanatate, noroc si fericire! Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

la multi ani stefania!sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa!multi pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Buna fetele,

In primul rand "LA MULTI ANI!" sarbatoritilor, multa sanatate, noroc si bucurii.

Vineri m-am intors si eu de la Sinaia, de la cursuri, in we am stat sa-i pregatesc bagajul lui Calin pentru tabara, iar astazi dimineata
a fost plecarea. Vor sta in tabara medievala de la Arbanasi, Buzau. Sper sa nu primesc vreun telefon sa trebuiasca sa-l iau mai devreme.

In rest asteptam cu nerabdare vacanta la mare, dar mai avem pana in august. Intre timp o sa ne mai racorim pe la munte, in we-enduri.

O saptamana minunata sa aveti.
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

"La multi ani MARIA!" Sanatate, noroc si numai bucurii sa ai in viata.

Pupici la toata lumea.
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput