Colectia de toamna-iarna 2005 (200)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Miri, deci te duci la refacere: fare zuzul mic si fara zuzul mare...Ia de aici un emoticon cu si cateva de distractie:
Bine ca s-a reparat piticu!

BancaMo- sa fii sanatoasa si ai parte de muuulte bucurii din partea familiei!

Roxi- cum puiule nu stiai ca poti face reactie alergica la monstrii d etantari? ie-mi dau si insomnie cateodata. Adica dupa ce ma ciuruiesc bine de tot, daca ma trezesc adio nani, ca am treaba cu scarpinatul. Asta in conditiile in care io adorm din orice pozitie. Cum mai stai cu toceala?

CristinaNegara- trebe musai sa ne organizam sa ne vedem la vara. Tare-mi esti draga, si tu si scumpetea de fii-ta!Noah, ca m-o apucat sinceritatea pe forum.

Pischi- io zic ca e o faza care va trece repede avand in vedere ca puiul tau e cumintel. Nu poate deveni ea peste noapte o plangacioasa. Poate o deranjeaza ceva...Pupam mamica amarata.


Gata...inchid taraba. Maine am zi de toceala all-day long. Miercurea viitoare seara ma imbat. Promit.





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

E a 3-a oara ca vreau sa-i urez Catutzei distractie suuuper fana la mare si soare muuult si apa calda!Vreau si io la mare...cateva luni, pana in toamna..

Dap, Andache, ai scris rac. De nu, inseamna ca am inceput sa vad crustacee in fatza ochilor...

Amu char ca fug la nani! Somn usor colectiei!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Pischi, stai linistita, la aceeasi faza suntem si noi. Rianna imi cere desene... o intreb (sa-mi confirme): "vrei desene?" Ea se pune pe urlat "nu vrei deseneeeee!!" Ii zic "ok, nu punem desene", la care ea, tot urland "vrei deseneeeee!!"

CristinaN, pune-ti un film bun si-o sa treaca vremea mai repede, uiti si de ingrijorari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Cred ca din cauza de presiune atmosferica crescuta zilele astea avem numai fitze si isterii in program. Nasol e ca nu mai pot nici eu de atitea urlete, tavaliri, tzipete si altele asemenea... Ce ar fi daca as face si eu la fel?! In rest, cam cum ziceti si voi, Meems si Pischi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Mihaeluta, sa-ti fie de bine sandalele, sa le porti sanatoasa, si sa-ti traiasca sotiorul ca stie cum sa te desfateze. Poate pui si o poza sa ne spalam si noi ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

CristinaNegara...ms mult de urari...sper sa ma incumet in we sa o si conduc.
Cat despre laptic...Slava Domnului ca deocamdata e. Nu ma stresesz deloc...si cat e...e bun si il va papa.



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

ROXI

LA MULTI ANI! si deie-ti Domnu' fericire valuri-valuri, sanatate definitiva si noroc de sa scoata afar' din casa. Alexia si Matei sa-ti bucure orice clipa, sa-ti fie sprijin dupa ce le vei fi sprijinit tu zborul. Tatal lor sa-ti pretuiasca fiecare zimbet si sa lupte ca nimic sa nu-ti intunece sufletul,sa-ti iubeasca lacrima neplinsa,caci locul ei nu e pe chipul tau.La nevoie sa fii alinata de prieteni care nu fug din preajma ta cind ti-e greu. Iar la placinte,inainte! alaturi de toti cei pe care ii vrei aproape!
Iti doresc drum bun,bun, mai departe in viata, cu mare drag si admiratie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Buna dimi eata. Intru scurt sa va salut ca iar trebuie sa plec in deplasare, in interes de serviciu de kko si nu o sa am net toata ziua.
Deci Miri doresc discutie intre adulti la o cafea pe o terasa saptamana viitoare. Te bagi? Cine se mai baga, dar va rog fara pustime dupa noi ca sumt in pragul unei crize de nervi de aproape 30 de ani. Cine mai doreste sa se pronunte luni ca azi eu nu o sa pot intra.
Meems merci de urare, dar se pare ca sotul meu da una calda un rece, de aseara ne-am retras ambasadele, suntem in plin razboi rece, sa vedem cine castiga.
Roxi parca ziua ta era maine, nu? Daca m-am ramolit iti urez de azi sa fii sanatoasa si cu nervii tari, plina de bani si de fericire.
Trebuie sa plec, va pup si va urez un week-end minunat.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

noki, nu mai dau in scutecul anterior, las ca stie roxi ca i-am scris si pe mess ieri ca e taur cu ascendent in rac cupilu, poate de-aia oi fi scris prostii cu raci:)pe forum

mihaeluta, cand zici ca e seara de adulte? as propune marti, va rog, terasa draguta, eventual unde am fost si data trecuta, ora 21-21,30, sa se mai culce din copiii astia. cum ziceti si voi.

ziua lui roxi e maine, leea a devansat nitel:)

meems, exact-exact faze de-astea, cum zici de rianna cu desene, face si nic. zilnic. acum sunt mai linistita daca toti fac:)))




mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La intalnirea asta de mame fara plozi se accepta si nefumatoare?
Adica se face la o terasa, ceva sau in spatiu inchis si plin de fum?
(Eu daca stau in fum ma ustura nas, gat, ochi si dupa ceva timp incepe sa ma doara stomacul si sa ma ia ameteala)
Daca nu e fum gros si daca il pot convinge pe Virgil sa stea cu mandrele in timp ce se uita la meci as veni si eu.

Mergi la inceput