Miresele anului 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, pai am primit un post in Luxemburg, stam la granita cu Luxemburg si fac naveta.
Nusha, ce ma bucur ca ai mai dat pe la noi! Bafta pe 24 la eco!
Si poate va era dor de Maria

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce faceti, fetelor, ati plecat toate in concediu? Astept sa mai povestiti cate ceva despre pui.
Ioana, sunteti in pregatiri pentru petrecere?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Noi inca nu am plecat in co.Plecam cu fata inspre Brasov si imprejurimi sambata cateva zile.
Am schimbat caruciorul la BraveGirl, a aflat ca baietelul din burtika e de fapt fetita.Corina,sarcina usoara in continuare, sa treci cu bine peste contractiile acelea nasoale..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 9 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

BraveGirl, felicitari si sarcina usoara in continuare!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna!
da Alex ne pregatim...de fapt le am pregatit pe toate. Ii facem petrecere la Mcdonald's pe Barbu Vacarescu...s a deschis unul mare ca in strainatati....multi copii, muzica pt ei, jucarii, sampanie de bbi...si multe altele. in paralel fac bagajul pt mare ca sambata dim plecam la mare!!!!
Asa ca va pupam si aveti grija!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani Vladi si petrecere frumoasa! Sa ai parte de o viata frumoasa si linistita, de multa sanatate si noroc!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANISORI VLADIMIR!!Sa cresti sanatos si norocos in viata!
Petrecere frumoasa si concediu placut!!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 9 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Multumim, multumim de urari.
Acum incercam sa pregatim bagajul, ca maine avem party cu pici!
Pupici!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:



Si eu mi-s miresica de 2005, tocmai am implinit 3 anisori de casnicie, iar de 3 luni " muncim' pentru bebe.
Va saluta cu drag Andreea aspiranta la titlul de .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Dragaica, bine ai venit! pe cat ai avut nunta ca sa te pun pe listuta. Mult succes la proiectul BB!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 9 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput