Puiuti de randunici 2008!! (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Olga,

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Simo, eu nu mai zic nimic de Bv pt ca randunoiul e intr-o faza in care nu putem vorbi de plecat si, in general, de planuri de vacanta. Clau, ca Geamana ce esti, asa e? cand vi se pune pata sa nu discutati un subiect nu-l discutati nici de pica cerul?
(tocmai vorbeste la tel cu un prieten si-i zice "Maaama, daca ai sti ce voiajoare sunt, toata ziua o ia cucarutul, cu masina si bat parcurile" )
Iar cu Barosanelul...am zis eu ceva ca-l iau in brate? Pai ar fi vai steaua mea! Eu trag nadejde ca Iulia cand va ajunge la greutatea Barosanului va fi deja pe picioarele ei, nici sa nu se gandeasca sa o iau in brate atunci

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:



Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gagicute, am ramas repetenta rau de tot...nu stiu cand recuperez...am o stare de mai bine n-as avea , in butoi pana la gat...din cauza de randunoi care nu mai face nimic, isi pune coada pe spinare si pleaca...ce-as mai pleca si eu in lumea larga

Naty, vad ca singurica pe-aici...fa-mi un rezumat, ce s-a mai intamplat de 2 zile??

LMA pt. puiutii de 2 lunisoare, 3 sau 4!!

Maine dimineata mergem si noi la vaccin, sa ne tineti pumnii!


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ha, ha, Naty, sa sti ca asa e cu Gemenii!! Daca nu vor ei ceva, nu vor si pace! Dar mai tarziu, revin la sentimente mai bune...Randunoiul meu e Varsator, deci ne potrivim super bine.

Bubu, iesi mami din butoi, nu sti ca NU EXISTA BARBATUL PERFECT??? Noi nu-i punem in rama si cu asta basta!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Clau...asa il credeam, perfect...m-a enervat, am inceput sa plang si m-a lasat plangand si a plecat(la meci!)


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Auzi Clau!
Ai reusit sa mulgi laptic pt. Rebe? Cel mai bine mulgi daca ii dai sa pape din acelasi san la 2-3 mese, iar celalalt se umple si il poti mulge super usor!
Eu strang cam 120-130 ml dintr-un san plin.

Nu i-am mai completat cu formula de 3 zile, m-am ambitionat si am strans din dinti...imi venea sa ma duc sa-i fac de cateva ori dar am rabdat si n-a urlat de foame...plange doar de colici. In schimb bea 100 ml de ceai de 2-3 ori pe zi(din astia 100 ml adica).

In seara asta trebuie si eu sa mulg un bibe mic pt. ca maine dupa vaccin nu are voie sa pape 2 ore si trebuie sa-l indop bine inainte de intepatura

Fug sa-i fac baita!


Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty, sa-ti fie de bine vizita la socroshenia de moda veche..ne vedem maine in wonder park!
offf, ma, bubu..mai bine te uiti cu el la meci,dupa ce termini cu bebeii, glumiti, va pupati si va impacati!
poze cu Mufarina de 3 luni!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Ioana, eu am carucior Graco Mosaic si sunt f multumita de el. E destul de usor, se strange umbrela si are pozitia orizontala. Initial si eu luasem un 4x4(Graco Quatro Tour Deluxe) dar l-am schimbat cu un Mosaic tot din cauza greutatii.

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

pozici
poze Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Offf, Bubu, ei parca nu mai gandesc cand e vorba de meciuri! O sa-i treaca si dupa meci o sa vina sa-ti ceara iertare, ia sa vezi!
Al meu la meciul cu Italia, cand am dat noi gol a tipat de-a speriat-o rau pe asta mica, parca nu mai tinea cont de nimic! Noroc ca tot el a luat-o s-o linisteasca ca altfel ii faceam scandal mare!!!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput