*Gravidute de noiembrie-decembrie 2008 (45)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Ziua buna!

Otilia, imi pare rau sa-ti stric chiar eu veselia... dar... eu stiam ca IgM pozitiv inseamna ca ai luat virusul -in prezent, deci... ar trebui sa apara si bubitele.... Tare sper sa ma insel....... Dar sa stii ca special am vorbit cu pediatrul azi despre varicela in sarcina si mi-a spus ca nu e cazul de speriat, ca 99% fatul nu face malformatii de la varicela (1% cica e de la DD).

...Eu sunt morcovita, ca iar sunt singurica cu Seb... si Seb e cu febra, muci, tuse si multi bazdaci.... Incepem iar antibioticul, ca are gatul varza...

Azi am fost nevoita sa merg cu autobuzul vreo 10 minute... Am zis ca mooor... nu aveam aer... cum or putea unii sa umble asa nespalati si imputiti?! Si bine-nteles ca nicio pupaza nu s-a ridicat sa-mi ofere locul... desi aveam un tricou mulat pe burta si se vedea clar ca-s gravida... plus cu copilul de mana...

21+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

salutare!
Numai vesti bune!!!!!
Ancaoradea felicitari pentru pasarica
bebecris felicitari pt putzuca!
Otilia felicitari pt vestile bune legate de rezultate!

Micky_ea tinem pumnii pt eco de maine!
Ce bine ar fi ca toate vestile de acum incolo sa fie la fel de colorate, vesele!!!!!
cherie iti doresc sa te faci bine!
Andy scuze de raspunsul intarziat, sunt in centrul It.
Elilove maine ai sa iesi si tu din pat si ai sa vii cu vesti bune!!!!! tin pumnii pt rezultate!
Va doresc o seara placuta tuturor, usor cu berea.. apropo

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

OTILIA ... ...mami de david? adica si tu....tot un bebe david ai in burtica? adica....stiu ca este baietel...dar o sa-l cheme DAVID? CE FRUMOS@!!!!!!
MIKY-EA....eu am rh negativ...dar si soata tot rh negativ are si atunci...nu a mai fost nevoie de dozare!!!!trebuie sa faci dozare!!!!







quote:
Originally posted by Olivia26

Bebecris, am vazut filmuletul, mama ce baiat frumusel are mama. Pup fata asa ca de la mami de David la mami de David.

Andy, nu te-ai trezit inca sau te odihnesti sa fii fresh diseara?



Olivia 19+
www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">Cuculetul mamei Burtica
Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru.




18+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Otilia felicitari pentru rezultate!!!

Olivia chiar ca raman neinsurati flacaii nostri, dar am vazut ca mai sunt muuuulte fete care nu stiu inca asa ca mai e o sansa la ele. Eu zic sa incepem sa ne dam pe langa ele, doar-doar om mai salva ceva
Incep eu:
Fetele cu posibile viitoare fetite ...am un baiat sportiv, frumos, destept o partida excelenta!!!! Parol pe onoarea mea

19+

Bebe in burtica

Samburele nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Hehe Andy ai aparut la fix.

Hai Romaniaaaaa!!!!!!!!! Deja am emotii, abia astept meciul ... nu stiu ce am ca niciodata nu am fost asa innebunita de fotbal.





Olivia 19+
www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">Cuculetul mamei Burtica
Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Otilia nu ai vrut sa zici IGG pozitiv si IGM negativ? Ca si eu tot ca Mav stiu!
Mav si Bia e cu un fel de enterocolita...nu foarte rau, dar pe regim alimentar...deci si eu sunt mai morcovita..sanatate!

Bianca Andreea
Larisa Elena19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Mav, sanatate multa lui Sebi si mamicii

Bebecris, da, David il va chema.

Oceanborn



Olivia 19+
www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">Cuculetul mamei Burtica
Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

David-Andrei voiam si eu, dar sotul nu vrea David, asa ca ramane doar Andrei si acum ne batem capul ce alt nume sa-i gasim, poate il frantuzim putin

La meci eu nu mai merg azi, data trecuta am avut asa multe emotii..nu aveam stare pe scaun, e prea mult pentru mine...mai bine urmaresc scorul pe net, e mai sigur asa.

19+

Bebe in burtica

Samburele nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Cherie , nu sunt, de ce as fi suparata pe tine?!
Mirtha saru'mana pt link. By the way....parca te-as cunoaste de undeva...
Bebecris durerile m-au mai lasat....dar ma lupt cu greturile de la antibiotic. Imi vine sa vars rau de tot.....
Otiliav ma alatur si eu fetelor...mav si loren....eu cred ca ai trecut gresit...te rog mai verifica o data.

14+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

eu am ales andrei...IAR tati david...si a ramas david andrei...
acum sa vedem daca nasii au ceva pretentii...

mie imi place fotbalul...in fiecare seara ma uit...de nevoie...dar m-a prins...imi plac meciurile spectaculoase....iar azi....am arsenal..steag...esarfa....\goarna....etc

18+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput