mesajele

mesajele | Autor: daraban

Link direct la acest mesaj

De la un timp ,tot raspund la subiecte,dar numarul de mesaje imi ramane la fel
Si cred ca am pierdut pana acum vreo 50 de mesaje necontorizate.
Scriu la odisee sau raspund la diferite subiecte.
NU ma ajuta la ceva un nr mare de mesaje,dar sunt curioasa de ce nu mi se inregistreaza toate.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Se poate sa primesc si eu un raspuns la nelamurirea mea?

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Probabil ai scris si in "zone - sectiuni" forumuri necontorizate.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

daca scriu mesaje unu dupa altu la odisee,2 mi le numara,3 nu de exemplu.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Daraban...sper ca nu se supara nimeni pe mine daca incerc sa-ti raspund si eu ... Eu cred ca, pana la urma, e vina si soft-ului (nu ma pricep cum se spune ... adica vina calculatorului...) ...
De ex., mie azi, mi-a contorizat 30 de mesaje in plus... adica, in loc de 6 a pus 9 (hmhhh, sper ca nu intru la belele nevinovata )... Asa ca... relax la maximum!!! Nu e neaparat vina cuiva... "calculatorul o mai ia si razna"!!! inainte... inapoi... depinde de noi ce ne intereseaza ... Hmmmhhh, de parc-ar tine cont "calculatorul" de asta !!!




"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
Originally posted by cryna77


Daraban...sper ca nu se supara nimeni pe mine daca incerc sa-ti raspund si eu ... Eu cred ca, pana la urma, e vina si soft-ului (nu ma pricep cum se spune ... adica vina calculatorului...) ...
De ex., mie azi, mi-a contorizat 30 de mesaje in plus... adica, in loc de 6 a pus 9 (hmhhh, sper ca nu intru la belele nevinovata )... Asa ca... relax la maximum!!! Nu e neaparat vina cuiva... "calculatorul o mai ia si razna"!!! inainte... inapoi... depinde de noi ce ne intereseaza ... Hmmmhhh, de parc-ar tine cont "calculatorul" de asta !!!




"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!




hahaha ia mesaje de la mine si le pune la tine.
deci am rezolvat problema

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana7mi spune:

imi dau si eu cu parerea ... poate discutiile mai vechi se sterg ... in acest fel mesajele din acele discutii (daca ai participat) se "sterg" ...

pt. mesajele in plus ... nu am explicatii

Mergi la inceput