Puiuti de Randunici 2008!! (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cum ramane miercuri in IOR, ce ore propuneti?..mie mi-ar conveni mai mult dimineata, pe la 11 sa zicem, din motive de trafic..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty ca si tine, se vede, zic eu, ca citesc TOT p-aici, dar raspund si imi zic parerea si eu acolo unde ma pricep sau am ceva de spus...

bai, cele care ati tuns bebeii, cu masina de tuns, cum ati procedat, au stat cuminti?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

..gata, au plecat...dar acum tre sa ma adun si sa-i fac Omului un bagajel ,ca la 6 il duc la aeroport...

..cum va spuneam, am avut o zi naspa ieri,ca dupa ce am ajuns cu Alexia acasa ,am constatat ca si pitica e cam sforcaita si cred ca am aspirat-o de ieri pana azi de 10 ori si i-am scos secretii;dar sper sa fie doar atat si sa-i treaca repede.

Aaa, da sa va spun cu Alexia ce-am facut. Ne-am trezit la spital cu Alexia si dupa ce a consultat-o ne-a cerut proba de kk. Ce sa facem,cum sa facem?ca sa batem apoi un drum special ca sa aducem 1 gr de kk era culmea, si mai e si randunoiul plecat zilele astea,asa ca trebuia gasita o solutie.Si cum sa pui copilul sa se c..e la comanda, cand ea abia face odata pe zi si atunci abia iese cu ochi inlacrimati si toate cele. Asa ca ne-am dus la o farmacie ,am luat supozitoare cu glicerina,apoi am mers si am cumparat o olita si ne-am intors la masina. Am chinuit copilu' pe bancheta din spate cu supozitoru, mai bine zis ne-am luptat putin cu ea,apoi am pus-o pe oala si am asteptat....vreo 15 min ce-i drept, dar a iesit...caz rezolvat. Acum o sa asteptam rezultatul tocmai pe miercuri si vedem ce-i de facut.

Si ca sa fie treaba "buna" pana la capat,aseara randunoiul nu mai putea de durere ce cap si de gat, iar azi dimineata mama soacra se vaita ca a prins-o raceala.Se pare ca sunt singura care a scapat. Cred ca am devenit imuna la d-astea de multa inghetata ce mananc

Uitasem sa va zic ce face randunoiul si eu nu.Cand vine vorba de copii, el ia repede telefonul si suna doctorii in caz de ceva.Esingurul domeniu care ii apartine 100%.Eu nici nr de tel nu-l am de la med de familie.

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Arie felicitari pentru bebe crestinat!Ma bucur ca v-ati simtit bine la petrecere si asteptam pozici.

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

ce vreme de somn si noi la 13:30 plecam la amaratul ala de examen.
nu stiu cine m-a pus pe mine sa mai fac o facultate,,,in loc sa stau cu bb linistita.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

saptamana trecuta am avut alt examen la care la fel nu invatasem nimic.
si cand sa plecam la examen mi-a venit o idee sa mergem mai bine la mall sa imi iau rochie pt botez. si am sunat si nasii si am ratat examenul . mama a stat cu bebe si nu stie ca nu am fost pt ca sufera...nu de alta dar e 1 milion restanta si cum noi suntem 2.


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

am facut si eu comanda la redoute...de abia astept sa imi vina produsele.


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Matei aseara: http://good-times.webshots.com/video/3073380520102928442YVjglO

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

am emisiune si de abia astept sa mai apara si o alta randunica...noroc cu nasa simonette ca poate acum ne numeam omidutze de primavara:))))))))).
Beau si eu cola mea de dimineata ca pana acum am incercat sa citesc ceva si i-am dat sa pape lui bb.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

quote:
Originally posted by ursuleata

am facut si eu comanda la redoute...de abia astept sa imi vina produsele.


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet



ce ti-ai luat?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput