Aspirante optimiste > 20 (323)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:



Oana

Un pentru noi

noi2

Speranta moare ultima...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Oanaaaaaaaaaaaaaaa!!! ai veniiiiiiiiit?

ce te ascunzi acolo??? hai povesteste cum a fost!



Ale

Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici; dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit. Dumnezeu este treaz.

http://tt.lilypie.com/DDxbp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

oana bine ai revenit, hai scrie-ne, sa avem ce citi, sa stim si noi cum ti-a fost, si cum te simti (daca ati venit 3)

mitzica viitoare gravi... sper luna asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Fetelor va pup pe toate!
Am citit un pic pe diagonala! Va multumesc la toate ca v+ati gandit la mine si mai ales pt cuvintele frumoase.
Eu nu am un feeling bun luna asta. Nu cred ca am ovulat. Si nici nu cred ca mai ovulez. Azi tb 36.5 in z17. Slabe sanse.
Oricum eu va multumesc pentru sustinere! Om vedea!


Oana

Un pentru noi

noi2

Speranta moare ultima...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Oana, eu zic sa nu iti pierzu curajul si sa lupti cat poti!
Macar stii ca ai facut tot ce iti statea in putere pentru asta!...

Ale

Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici; dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit. Dumnezeu este treaz.

http://tt.lilypie.com/DDxbp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

oana, oana, noi te ubim
te rugam nu fii trista si nu te descuraja, uite ai vazut ce-am patit si eu? abia mi-a trecut cm si de aseara, z 10 mi-a venit iar
o luam de la capat cu mai multa putere si convingere ca o sa fie bine

desi la tine, n-as zice ca e musai rau, poate n-a fost bun termometrul....nu stiu ce sa mai zic....

mitzica viitoare gravi... sper luna asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorvint spune:

buna dimineata dragele mele. va multumesc mult pentru cuvintele frumoase pentru mine si bebelusul meu.
abia astept sa aflu si de la voi vesti bune cat mai curand.
oana bine ai venit inapoi acasa. sa stii ca trebuie sa fii optimista pana la capat. in legatura cu temperatura sa stii ca eu eram insarcinata si mi-am luat temp dimineata si aveam 36.01 si eram sigura ca nu are cum sa fiu insarcinata si uite ca am fost. asa ca asta eu nu consider ca e ceva batut in cuie.
eu am fost acum dimineata sa imi iau sange pentru analizele pentru dublu test si peste 10 zile voi primi rezultatele. abia astept.
de abia astept sa se faca timpul pentru urmatoarea ecografie. ieri nu m-as fi mai ridicat de pe pat, as fi stat intr-una sa imi vad bebele mai ales ca era asa de jucaus.
si doamna doctor se minuna si zambea.
beatrice eu zic ca daca sunt probleme de sanatate trebuie sa le rezolvi si apoi sa lasi natura sa isi faca treaba.
eu ma rog pentru voi si sunt gata mereu sa va fac galerie.
inca o data va multumesc pentru cuvintele frumoase.
va pup

Sorina 12 +

http://good-times.webshots.com/photo/2599799860103395839HLJWLB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

Buna dimineata !



Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

neata ruxandra, ce faci?

mitzica viitoare gravi... sper luna asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

aveti treaba toate?
nu vb nimeni cu mine?

mitzica viitoare gravi... sper luna asta

Mergi la inceput