Gravidute si mamici de Cluj - 82

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zazulica spune:

Va salut, fetelor!
Desi nu sunt din Cluj, vreau sa nasc aici. Voi fi mama de fetita, avem 25 de saptamani, prima sarcina. Puteti sa-mi dati detalii despre d-ra dr. Fulga Florescu, poate ati fost pacientele ei? Stiti cumva daca are clinica/spital particular (nu cabinet de obstetrica)? Multumesc anticipat si sa va traiasca ingerasii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Caruciorul de la primii pasi l-am luat din Carrefour la oferta.CU 150 de lei.

David,www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare,
Copilul se naste fara "instructiuni de folosinta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Ce mai faci Lore ca nu te-am vazut demult? Ce face strengarasul?

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

O zi super cu mamici si bebei

ANDREEA 27 eu iau exluton si cum s a mai scris sunt ok in timpul alaptarii

ZAZULICA am auzit de dr Fulga ca e f buna ...multe detalii nu stiu sa ti dau :(

IOANA13 ,ADRIANA ce fac puiutzii ?sper ca se simnt mai bine

somn usor si vise placute ,pe maine

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Ioana eu citesc din umbra.Strengarul are 8 dintisori,ieri a reusit sa cada in cap din pat.Au iesit 6 in 2 zile.
Alex...scuze pentru azi...am mers un pic inaintye in parc si a adormit mititelul.Si nu l-am trezit...

David,www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare,
Copilul se naste fara "instructiuni de folosinta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oannna spune:

Sevus gagici!
Bleah! Urata vreme zilele astea...n-am mai dat nici un semn de viata ca am avut program cinematografic. M-am umflat de filme!!!
Adriana,, m-ar interesa caruciorul pe care il vinzi. Doar trebuie sa fiu pregatita, nu? Imi poti trimite niste poze? Sau iti dau id ul de yahoo si mi le trimiti: oana.radulesku@yahoo.com.
Ma intereseaza tot ce ati folosit la bbei si nu mai aveti nevoie. Patutz am.
Va

Oannna20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
Se pare ca o sa avem o zi super frumoasa asa ca azi vom petrece mai mult timp afara

ANDREEA27 cred ca tu ai intrebat de la cat se pune bebe in marsupiu ,eu am pus o pe Tiadris de pe la 3 sapt
mai are bebe colici tot asa puternice ?dragu de el sper sa i treaca repede


INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

zazulica,eu am nascut cu dr Florescu.
cu mine a fost ok, in mare..mi-as fi dorit sa stea mai mult langa mine..bine, eu am dat si peste o moasa care mai disparea din peisaj...
dar, acum am inteles ca are clinica privata, si probabil ca aici se ocupa mai bine de paciente.
nu stiu exact unde este clinica, am un nr de tel dc te intereseaza.
oricum, la nasterea a doua tot la ea voi merge, dar aici, la particular.
a fost tare calma cd am nascut eu..bine a fost si singura nastere in intervalul ala orar..m-a vizitat apoi si in cele 3 zile cat am stat in spital..no..ce sa iti zic..nu e genu de dr care te pune sa faci paraanalize, eu le-am facut din proprie initiativa..
era f aglomerata in ultima vreme, acuma nu mai stiu cum e, dar banuiesc ca la fel.
sarcina usoara in continuare si sa nu-ti fie frica de nastere..ca Fulga e acolo ;)

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Am pus pozici noi la semnatura de la 8 saptamani!!!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Andree mie mi-a dat exluton, cat timp alaptez, fara nici o analiza in prealabil.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput