Gravidute si mamici de Cluj - 82

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana se uita daca le e uscata gura, a plins si i-au curs lacrimi si a zis ca nu e... si se uita la piele, daca o stringi intre degete si ramine ridicata... adica daca nu isi revine imediat.. nu stiu daca intelegi, atunci e dezhidratat. Eu intrebam cit a tinut diareea, cite zile? A suportat hidrasec? P il vomita imdeiat... am trecut pe naturale pe baza de afine.

Geany e un trening Puma, a doua poza e bluzita de trening... sa se vada mai detaliata. Mai e o geaca, cea rosie... aia e mai mica decit treningu, dar daca vii o sa o vezi daca nu o dau pina atunci. Deci sa tin treningu pt Toreador?



Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

buna dimineatza

ioana-da time-mi treningul,daca vrei vorbesc cu fratelemau care lucreaza in POLUS la un magazin si sa-l ti-l plateasaca daca ai nevoie de bani..amvazut si geaca e super,dar atatea are si pana la iarna

VICTO- nu fi supi,ca oricum ai reusit sa-i dai mult laptic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

geany, sa inteleg ca ti-e dor de noi de vii in august in Ro?
sper ca ne si vedem..ca mie tare mi-ai placut!

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

ioana-am uitat sa-ti spun ca si banana constipa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:


victo-normal acum ca va cunosc,chiar i-am zis la sot ca asa m-as duce acum inapoi sa mai stau un pic,i-ti dai seama eram cu familia,eu eram mai libera,pe AL il ingrijeau ei,ce mai eram ca o regina,si nici nu prea faceam nimic

Si sigur o sa ne vedem in august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

NEATZA
azi nu mai am nimic de facut si asa ca stau si ma uit la tv cat doarme prichi.

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Buna dimineata si de la noi! Offf!!! Sunt asa dezamagita cu meciul de aseara...Asta e! pacat!

Altfel, Alex, si noi am fost atunci in Mall, cateva ore mai devreme, din fericire...Ce nebunie! Am luat si papucei tare frumosi de acolo! Cam scumpi,dar buni! Multumesc de pont, o sa merg si unde mi-ai zis!

Ioana, bine ai revenit si imi pare rau de patania de la Infectioase! Stiu cum e, odata m-au internat acolo si am plans una buna! A fost horror! N-am vazut o clinica mai ingrozitoare niciodata.Sanatate multa lui P!

Co, m-am laudat la toata lumea cu micuta invingatoare de la BabyExpo! A si meritat la cat e de fotogenica!


Fetelor, va multumesc pentru complimente! Intr-adevar Sara a crescut mult, e tot mai dulce si intelege tot mai multe. Zilele astea face ca motoreta si calutul.

Ne pregatim si noi de concediu, desi mai e pana in august, nu mai am rabdare...

Va pup, o zi frumoasa!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
ADRIANA imi pare rau pt papusa ,saraca de ea ,,,,,cand ma gandesc ce ma asteapta ma ia groaza ...sper sa nu ia multe trantituri
GABI nici noi nu mai avem rabdare ,de abea asteptam sa mergem la mare


fetelor va astept cu mare drag la mine ....iar cele care nu puteti veni ...ramane pe data viitoare


o zi super ,azi la duc la Happy Kids de abea astept sa vad cum e


INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Adriana – cu siguranta ca nu e nimic grav! Numai ca e normal ca sa te sperii! Lasa ca in curand va merge fara nici un fel de “probleme”!

Gabriela - si eu am fost dezamgita de meciul de aseara! speram sa "mergem" mai departe!

Ce mai papati la pranz? Numai pireu de legume cu carnita, ou.....? Idei de ceva nou ???


Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

comoara din viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

vai tu fetelor ce va invidiez cu concediul... noi intram in renovari cu apartamentul si asa ca nici vorba sa putem pleca undeva cel putin in august toti trei... eu si Maria plecam la ai mei... dar speram sa ne ajute Dumnezeu si sa mergem la anul,,,

Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

comoara din viata noastra

Mergi la inceput