Gravidute si mamici de Cluj - 82

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Fetelor am dat comanda pe net si mi s-a dublat, de aceea am de vinzare urmatoarele, daca va intereseaza. Scuzati off topic, sint faine tare.
http://community.webshots.com/album/563820743damHIu

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

neatza
ANCA sanatate multa la buni si sa scape repede
IOANA13 bravo tie ca le ai atras atentia

sper sa avem vreme frumoasa azi fara ploaie



INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Neatza,

Va multumesc mult de sfaturi!!!Am sa incerc si cu celalalte ca bonisanul asta ma enerveaza!!!Si eu ma gandeam ca nu are rost sa ii mai dau altceva din moment ce se satura cu lapticul meu!!!
Aseara saracutul abia a adormit,ca nu se satura din cauza ca ,atunci cand papa il luau durerile si lasa tzatuca din gura si tot asa!!!Imi e asa de mila de el cat vad cat se chinuie!!
Si mai am o ciuda,de cand am venit noi acasa a fost o vreme superba afara si vineri am fost la biserica si ni s-a facut molidva si parca de ciuda sa nu mai iesim afara s-a si schimbat vremea!!!Sper ca macar maine sa fie vreme buna ca e si sotul meu acasa si sa iesim la plimbarica toti 3!!!!
Magdutza multumim ca ne-ai modificat!!

Va pup pe toate!!!

Poze

Andreea , de Ericut puiut!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

hello

Ioana, bine ati revenit, ce poze faine...mi-e dor de mare...dar mai e pana o sa o vgad, prin septembrie...P vad ca nu a stat degeaba, repede si-a gasit iubita, ofof...

Andreea27, la Cari a functionat Sab simplex tot la al doilea bibe. cel putin dupa asta am vaz ca se mai linististe.


Oana, cred ca ai intrebat de avocado + banana, simple, crude mixate. cate un fruct din fiecare.

AncaB, sanatate la buni!

Alexutzo,Andreea spers a ne vedem cu printesele in parc:)






Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Co stai linistita cu gagica... ca ea il mingiia si pupa si el fugea... cit il tineau genunchii. Lui tare i-a placut de un rus mic, Igor, un cracanel... nu se mai dadeau dusi nici unu... sper sa fie ok baiatu meu
Lasa ca e bine in septembrie ca nu e asa cald, oriunde ati merge. Unde mergeti?



Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

M-am linistit...deci inca se gandeste la fiica-mea:)) f bine;)si am vazut ca si inoata baiatul;) noi o sa mergem in spania, pe sfarsit de septembrie, sper sa mai fie vreme si de...mare.

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

ioana-super pozele si ce innotator avem,
Saracutul sper sa se faca repede bine. Si in spital i-mi inchipui cum e...
un pupic dulce si imbratzisare de la prietenul lui din SP.
Ce marime este TRENINGUL?

alex-un pupic dulce.

victo-bine ca se misca bunicul tau.

co-lasa ca suntem si noi pe aici.

andree27-eu i-am dat suzeta din a doua zi,si sti ca se zice ca ii reduce colici.al meu nu prea a avut.Eu nu i-am dat ceai deloc,se zice ca ii srica pofta de mancare,si eu nu l-am alaptata de la san doar 2 luni.
CAND a fost mai cald i-am dat apa cu linguritza,asa o lionguritza mica

ancab-tinem pumnni la buni,si eu am bunica in LUNA DE SUS.








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ANDREE27 cred ca i ok sa iesit 30 de min ...o sa i placa puiului si sa vezi ce bine se va odhini dupa plimbarica



INTALNIRE CU BEBEII JOI LA ORA 17 LA MINE
VA ASTEPT cu mare drag ...cine poate sa vina sa mi trim un pm

sau apelati ma pe mess sanda252003@yahoo.com

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Geany multumim.
Marimea treningului pt europa 3A, pt UK 24/30, eu 92 am comandat... Lui P ii e maarree, dar astept sa creasca, prin primavara ii e bun... dar cum am 2
Alex m-as inscrie, dar nu ma bag cu P in colectivitati acum. Distractie placuta

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Si a dat Domnu' si a trecut si examenul asta..cred ca mi-au murit toti neuronii...sau eventual a mai rezistat unul..e ratacit..sa ma mai ajute sa trec si de urmatoarele 3 exemene.

Alexia e bine, azi i-am administrat ultima doza de antibiotic. Oricum antibioticul asta i-a dat organismul peste cap. Nu mai are diaree asa pronuntata dar inca nu are consistenta normala. Dar sper ca de maine sa se regleze in totalitate. Ma intrebam daca trebuie sa ma duc la dr sa se uite iar gatul ei daca i-a trecut...banuiesc ca da...


In alta ordine de idei..a facut-o astazi..si-a murdarit frumusete de pantaloni noi cu smoala. A calcat in smoala,adica in asfalt incalzit..nu am vazut, am pus-o in carucior, a pus mana pe talpi, apoi pe pantaloni. Nu sunt foarte patati dar se vede..cu ce scot petele, cu benzina?

Ioana, imi pare rau pt Patrick, multa sanatate. Am trecut si noi zilele astea prin febra si diaree asa ca te intelegem. Noi insa nu am ajuns la spital, slava Domnului. Am vazut si filumletele si pozele..m-a apucat nostalgia..vreau si eu la mare...

Andreea, nici eu nu i-am dat Alexiei ceai prea mult, asa, ocazional.Suzeta, i-o poti da cand vrei.Noi nu am folosit-o niciodata.







MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput