Mamici norocoase de sept-oct 2008 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by anca81

Angelynna, ti-am modificat DPN-ul.

O burtica mititica

27+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas





Anca esti o draguta dar nu e vb de DPN ci de data nasterii mele



23+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by babytza

Angelynna ma bucur sa vad schimbarea asta ca si mie mi-a zis dr sa raman la data initiala...adica pe 6 sau pe 7

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru




Sarna oricum ne intalnim in spital si tinem galerie una la alta . DPN practic a ramas acelasi, acum nu stiu daca se va mai schimba.

he he he stau si ma uit la burta si loveste bblina mea intr-una, se vede cum imi da cate una

23+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Angelynna te astept cu mielul !!!!!!! La cuptor cu vinete si ciuperci....

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

ANIS sa sti ca agitatele se supara daca nu intri sa ne spui ce ai facut la eco, cu e bebelina si daca mai e bebelina!!!!!


MARIA 2004 sti ca te iubesc mult si mie dor de tine!!!!!! Unde sunteti? In vacanta? Ce face puiutza??? Dar bebe mic??? Hai nu ma tine pe jar!!!!




24+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

serbare gradi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by babytza

Angelynna te astept cu mielul !!!!!!! La cuptor cu vinete si ciuperci....

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru





Nu-i bai, vine mielul acus
ufff, mi-ai adus aminte de vinete, neaparat tre sa cumpar diseara

23+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

off...vrusei sa pun poze....si cica sunt prea mari....promit ca incerc in week-end mai mult...ca acum sunt la serv si nu prea am timp....
angelynna....vineteeee.......yammmmmyyyyyyyy

carla,26+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

SANZIANA, CLAUDINNA SI PINGUDINA LA MULTI ANI! sa fiti sanatoase, sa va bucurati de bebei sanatosi frumosi si cuminti si sa vi se indeplineasca toate dorintele

Irina esti super tare

Aly imi pare rau sa aud ca ai ai avut probleme si ai fost in spital, stai cumintica,odihneste-te si tine-l pe bebe cat mai mult in burtica. Sa ne mai dai vesti

fetelor pentru celule stem trebuie sa vorbesc mai intai cu dr? Sau sa contactezdirect firma, voi cum ati facut?

24s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by ratonelu

off...vrusei sa pun poze....si cica sunt prea mari....promit ca incerc in week-end mai mult...ca acum sunt la serv si nu prea am timp....
angelynna....vineteeee.......yammmmmyyyyyyyy

carla,26+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....



stiu ] va invit diseara la salata ]

23+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

CD pt celule stem tre' sa vorbesti si cu firma si cu medicul. Medicul va face recoltarea, dar e responsabilitatea ta sa intri in posesia kit-ului. Eu zic ca n-are importanta ordinea, cu care vorbesti primul. Eu oricum o faceam, dar mi-am intrebat doctorita daca are vreo preferinta/recomandare din firmele existente.

_
Our future determines our past
Fasolica de S28+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ma alatur si eu rugamintilor, sa intre Anis sa ne spuna ce a facut la eco!!!

Bafta la eco, Felicic!

Monica, bine ai revenit din vacanta. Ai fost in Thassos, nu? Unde ai fost anul trecut de zici ca a fost mai frumos? Si eu plec in Grecia pe 23! Ma bucur ca Fat Frumos s-a simtit bine la mare alaturi de parintii lui

Nerantula, tu erai cu AC in camera bebelului? Noi avem si l-am folosit/il folosim. Dar tot asa, cand nu e bebe in camera. Racim bine peretii peste zi si noaptea se pastreaza o temperatura buna. Altfel ar muri de cald saracul. Mai e varianta sa il pozitionezi pe hol si sa lasi usa deschisa la dormitorul lui, ca sa nu ii bata direct spre patut. Daca nu faci gheata de rece e ok (adica sa faci 25 sau 26 de grade cu AC nu 18 cum am mai vazut pe la unii, atunci e nasol e diferenta mare intre 18 si 40 de afara).

Felicic, nu te stresa cu celulele stem. Chiar daca faci acum contractul, ei iti trimit kit-ul doar atunci cand implinesti 34 de saptamani. Deci nu-i nici o graba!

bb2

Mergi la inceput