Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (155)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MADAsa-ti traiasca feciorasul LA MULTI ANI !ROBERT sa cresti mare ,frumos si ff norocos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

HAI ROMANIA !! off sa se termine odata meciul asta ca am niste emotii ,mi-am ros deja vreo doua unghii ,degeaba ,astia nu prea joaca ...dar speranta moare ultima .
MARUNZIKA,bine ai revenit !
Am vazut multi copii tare frumosi ,
Papanasho esti de coma ,iti urez spor la calcat sau mai bine spor la cautat o inlocuitoare pt tanti MIMI (mi-a placut ff tare poza cu Ghighi si bunicii lui ,cata fericire in ochii lor )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pfiii ce meci!

Am avut si eu liniste in ultimele minute ca in rest repriza 2 m-au bruiat la greu puii. Pe Andrei l-am culcat, 37.7 in poponica. Insa e marait rau. M-am uitat in gurita, nu ii ies 2, ci 3 dinti. Adica toti cei 3 incisivi laterali sunt foarte inaintati, nici nu as stii pe care sa pariez ca iese primul. Macar de-ar iesi odata toti 3 sa scapam de o grija. Insa m-a cam desumflat madam dr, care a zis ca unor copii le mai ies si de prin masele pana la un an.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Papanash, eu voiam sa il tin acolo pe post de tarc.



Asa mi-am imaginat si eu.... da' nu tine.. cum te-ntorci cu spatele, cum "sare" parleazul.. si tine cont ca a mea inca nici nu merge de-a busilea

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

MADAsa-ti traiasca feciorasul LA MULTI ANI !ROBERT sa cresti mare ,frumos si ff norocos.

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



esti o draguta



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

am un sfat petru fetele care tin la silueta :

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Mamici, la noi e mare scandal mare cu scaunele. Se ridica pe scaune, insa cand coboara e cat pe ce sa si le darame in cap. Nu stiu cum sa il mai potolesc si sa ajung sa scot chiar toate scaunele din casa e prea de tot.



Lipeste-le de podea!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

HAI ROMANIA !! off sa se termine odata meciul asta ca am niste emotii ,mi-am ros deja vreo doua unghii ,degeaba ,astia nu prea joaca ...dar speranta moare ultima .


Bun meci! Pacat ca nu are cine sa dea gol... Mario, vai de unghiile tale, ca greul de-acum va sa vina.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

am un sfat petru fetele care tin la silueta :

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...






Daaaaaaaa.... uite o dieta pe placul meu

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Luy, cum a fost la doctor?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput