Bulgaria- impresii, drum, hoteluri(9)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Buna, fetelor! Vrem si noi sa mnergem intr-un week-end in aug. la Nisipuri si nu stiu daca sa aleg Hermitage sau Admiral. Pupici!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Aurora56,
multumesc mult pentru raspuns. Daca ne hotaram pt. acest hotel vom face rezervarile inainte sa va intoarceti voi din concediu, sper sa nu gresesc. Problema e de copil, sper sa se acomodeze la mare, are doar 1 an si noi avem concediu doar 2 saptamani. Din acest motiv ezit sa plec peste granita.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Ioana, eu as merge pe Admiral. Este langa plaja, in centru.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

Noi abia acum ne-am hotarat sa mergem in vara asta la Nisipuri,asa ca ne apucam de treaba sa cautam oferte.As vrea ceva cu all inclusive,si la un pret totusi mai accesibil.Sa vedem ce gasim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Multumita lui Bebebeca () maine plec la Melia Palace in Nessebar. A fost o schimbare de mai mult decat ultim moment. Revin peste o saptamana cu impresii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

AISSA,un sejur frumos iti doresc.Te astept cu impresii la intoarcere.Si eu voi pleca intr-acolo luna viitoare.
LAURA T,ce poze frumoase ai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

sotul meu a venit ieri de la Hermitage si a fost super...camerele extrem de mari cu bai uriase, supercurat, mancare extra, piscina curata cu apa buna...noi am mers impreuna anul trecut si am stat 9 zile...mie mi se pare mai bine plasat decat Admiral...au un parc frumos, e liniste, nu esti in nasul tuturor...pana la plaja sunt cam 150-200m...au si lapte praf si borcanele hipp pt bebei. Noi mergem la sf lui august...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Fetelor, care v-ati intors deja, unde ati schimbat leva? Si la ce curs?
Am vazut la o casa de cshimb valutar leva la 19000. Dar habar nu am care mai e cursul.E bine? Sau e mai avantajos sa schimb in vama?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Daca imi iau demipensiune la un hotel din Nisipuri pot gasi un loc rezonabil din toate punctele de vedere sa mancam la pranz ???
Undeva unde sa ai de unde alege si sa nu astepti mult pana sa te serveasca...

Multumesc mult !

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Laura T, sar'mana pt fresh-ul de informatii despre Sol Nessebar Palace, ma bucur sa citesc de bine despre acest hotel la care o sa merg in 3 saptamani.Daca tu ai zis de Sol ca e OK, apoi chiar cred ca este, pt ca din pozele tale reiese, slava Domnului, ca ai cu ce sa compari...
Mancare buna zici, nu? Camerele erau curate, aerisite(la propriu)?
Si daca dai si 2-3 ponturi de shopping, ar fi super...
De fapt, orice informatie e bine venita, eu abia te astept sa mai scrii cate ceva...
Si te rog, pune si poze,daca se poate, astept, astept...

Mergi la inceput