Pacientele optimiste si gravidutze Dr.Tutunaru 62

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

andreuk iti tinem pumnii. sa vi cu vesti bune saptamana viitoare.
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

andreuk, asta inseamna ca sapt viitoare pe vremea asta trebuie sa te felicitam. sa ne tii la curent daca simti ca ai ceva simptome. Tinem pumnii sa iasa cu II liniute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Multumesc din suflet ca sunteti alaturi , imi revin, sunt o luptatoare, doar ca mi-am facut mari sperante dupa cum au mers lucrurile si o gramada de simtome pe care le-am avut, dar asta e...luptam pana la capat
Ubi...asteptam inca sa dai te baut.Felicitari din suflet inca odata
Andreuk...facem galerie si ne rugam

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Offff, fetele mele, de-abia acum am reusit sa ma eliberez putin, ca mi s-a luat si curentul in dimineata asta la birou ( noroc ca am reusit sa deschid capitol nou in timp util ) si am avut si mult de lucru.

So,
Mada, stii bine ca suntem alaturi de tine cu tot sufletul, iti intelegem dezamagirea, mai ales cand e vorba de IA, insa sunt absolut convinsa ca va veni si vremea noastra, cand vom ranji fericiteca am reusit ! Asa sa ne ajute Dumnezeu.

Andreuk, iti tinem pumnii stransi ca saptamana viitoare sa te sarbatorim si pe tine.

Rocsy, Daniela, sa aveti productie buna luni la eco si sa va reuseasca inseminarile. Pana atunci aveti un week-end la dispozitie sa va relaxati si sa le descantati foliculilor sa creasca.

Feli, Lali, Tamy, Fireyes, Georgia, Aris

Sunt de acord cu voi : sa ploua cu bebeiluna asta ( nu mai zic capitolul asta ca il terminam in 3 zile ) !!!



Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

mada inca o data iti spun. inca nu este totul pierdut . mai avem destul timp. trebuie doar sa perseveram si sa luptam cat putem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

magdita ma chinuiam eu si il deschideam daca vedeam ca nu mai apari. poate iesea ceva. cine stie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Fetele, pe mine ma doare burtica asa, ca la ciclu... Sunt abia in z 22 a ciclului iar ovulatia s-a produs acum 7-8 zile, dupa testele de ovulatie si secretie... Oare ce-o fi cu mine? Sper sa nu ma fi dereglat de tot hormonalele astea si sa vina acum rusii mult mai devreme decat de obicei...Ciclul meu, fara stimulare, era de 30-32 de zile dar cu stimulare s-a scurtat la 24-26 zile...

Luna asta, in afara de mladite de zmeur, si coacaz negru nu am mai luat nimic. Offf, ma omoara hormonii astia!

Fire, tre sa caut dupa tine pe la endometrioza ca sa vad ca esti in intarziere????? Hai da-ne si noua un semn!!!

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Feli, sa speram ca durerile astea la o saptamana de la ovulatie prevestesc ceva bun Teoretic vorbind, dar numai teoretic, ar trebui sa aiba loc nidarea Doamne ajuta sa primesti vestea cea mare in luna copiilor!

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
magdita
aspiranta din aprilie 2004
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Fetelor, daca o zi a monitorizarii pica duminica ce se intampla? A mai fost cineva la cabinet duminica? sau te cheama la spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Andreuk, te sustinem iubita, sa fie cum iti doresti tu...si cum iti dorim si noi

Feli, stau in barlog, ca eu am senzatia ca vin rusii azi
Mi s-a schimbat tipul de durere din burta, e clar ce va urma.
Cred ca m-am dat peste cap de la laparo numai, nu ca era cu ochisori
Nu eram eu cine stie ce optimista, dar ma luase valul cu gravidutele de pe aici si daca tot intarzia...am zis ca m-a pocnit si pe mine norocul...
Partea buna e ca nu mai stau cu sufletul la gura dupa BHCG...

Tami, eu am inteles de la fete ca te cheama Tutu pe undeva (la cabinet, la elias...), dar ca n-ar avea nici o importanta ca a picat intr-o duminica...



http://tt.lilypie.com/VyPYp3.png

Mergi la inceput