Dura lex sed Lex (Clubul Juristilor)(15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by LoraG76

Eva, multumesc mult, ai ajuns la fix, petrecerea e in toi, masa e plina...
Kriss, daca o alaptezi dupa sampanie vezi partea buna - ori rade toata ziua, ori doarme...

Lora, mami de Iustina





pai doarme acum..eu facusi un dus si am dat un mop prin bucatarie..adica invers:)dar de la sampanie..m-am ametit!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Am asigurat asistenta juridica permaneneta.
Sa iti spun partea proasta. In acest timp domnul si-a reluat sportul, pe cale de consecinta ne vom separa definitiv. Este incredibil! Asta s-a intamplat pentru ca nici macar acum nu ma ia in serios. Crede ca nu ma voi descurca singura si voi apela la el.

Sa faca cineva ceva, sau eu, cui sa ma adresez, sa terminam cu reclama asta agresiva. Ma apuca plansul ca nu pot sa sciu, ma enerveaza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

eva, of, imi pare rau..unii barbati inca sunt la pubertate..
De reclama m-am plans si eu..cica au promis ca va aparea o sg data pe pag desfasurat..ceea ce eu nu am vazut..asa e contractul, bla bla bla..in vecii vecilor nu am sa mai cumpar pampersi de la Pampers..oricum nu am mai cump demult..ca iesea kk pe la spate, sus..da F5..si asta e!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


agresata de reclama Pampers - dar rabdarea si loialitatea (comunitatea) rulz prin urmare inghit in sec si incerc sa zambesc (amar) bineinteles


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata, lumeee!!!!
O noua zi la 20 de ani!!! (Voltaj sa traiasca!)
Haideti la o cafea!
Si pe mine ma agaseaza reclama la Pampers, am facut si eu reclamatie, insa...asta e...m-am calmat...asta sa fie singura mea suparare in viata...
Va doresc o zi cat mai frumoasa!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

BUNA dimineta,

Lora multumim de cafea.
Eva asa sunt toti barbatii.Stia Elena Carstea ce zicea cand zicea.
La nici un barbat nu tine indragosteala mai mult de cativa ani.Dupa care uita de ce s-a indragostit si incepe sa-si arate naravul.
Chiar ii spuneam asera sotului meu ,dupa ce am vazut Placinta Americana,ca baietii de abia reusesc sa o faca prima data si apoi cand gasesc o sotie pun mana sa o insele...
Reclama cu Pampers ...O URASC...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

neata
se pare ca vine si la noi dintisorul..abia un colt se simte, ca nu ma lasa sa ma uit..sculat la 23, la 02 si la 06..si sunt cam somnoroasa..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Kriss, waw!!! Primul dintisor!!! Felicitari! Sa-i creasca dintisori frumosi si sanatosi!

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Buna ziua,

Astazi vad ca nimeni nu a facut cinste cu cafea ,asa ca apar eu acum cu un capuccino.
Kriss vezi sa nu fac si usor temperatura.Acum da-i de ros ca o sa aibe nevoie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


vreau ca la 20 de ani - fara griji si fara bani! dar timpul de intors nu-l putem orice am face dar nici nu e nevoie citeam alaltaieri ca nu conteaza cati ani ai daca nu reusesti sa traiesti prezentul si mai pe sleau spus Degeaba ai 70 de ani daca te trezesti ca de fapt nu ai trait
deci cu griji,cu sau fara bani (cu apa plata,ceai verde,juice si nu numai) TRAIASCA prezentul
in ceea ce priveste primii dintisori nu e usor deloc dar cand apar/e eveniment drept de sarbatorit si de notat (caci altfel se uita si e pacat de eveniment)
ieri am primit evaluarea Ranei de la "gradi" si nu o sa credeti ca scrie ce frumos a evoluat la desenat,trasat litere,recunoastere a lor,matematica - numarare a obiectelor,recunoasterea cifrelor si alte asemanatoare
am fost mandra si mi-a scapat o lacrima - doua de emotie si sper ca si in anii viitori sa fie la fel
din pacate a trecut un an in care a invatat multe dar nu au avut nici o serbare cu public

Mergi la inceput