La Multi Ani Desprecopii !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ce frumos... ce frumoase ganduri si cuvinte... m-ati facut sa plang...

Mirela si Florin, sunteti frumosi si plini de viata...

La multi ani

As vrea sa scriu si eu ceva din suflet, zau daca stiu ce...
Imi amintesc de printesa mea, cand am devenit membru, ce bebe mic era...cum ceream sfaturi despre diversificarea alimentatiei, iar acum, citeste deja, uneori si postarile mele... in aceasta luna implineste 6 ani...

Cum zboara timpul asta...

Fara voi, viata ar fi pustie...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

"La multi ani"!

Si la cati mai multi ani si membri..........


VA MULTUMESC DIN SUFLET CA EXISTATI!!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

La multi ani!


mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La multi ani si la multe vise implinite!

Album 1 + Album 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

La multi ani! Si imi doresc din suflet sa mai pot, si cand voi fi bunica - oare ajung? - sa postez pe aici. Prima data cand am facut cunostiinta cu DC era in 2003. Eu, graviduta pe atunci, ma confruntam cu o problema super naspa pentru mine. O masea de minte opintea sa iasa si facusem un abcces dentar. Nu stiam ca sa mai fac, se recomanda extractie dar nu aveam curajul sa optez pentru anestezie din cauza bebelului din burtel. Si am dat google search si am gasit un sfat pe DC. Dupa care gata - m-a prins. Am postat la Zona artelor cu maxim de interes - era un subiect despre Rodica Ojog Brasoveanu, pe urma muuult la "Parinti intreaba" - colici, nu papa destul, etc, dupa care, la un moment dat am descoperit minunatele fete de la "Timisoara, impreuna" - si am devenit dependenta! Cum prind un minutzel liber, hop si eu sa vad ce mai e nou. Mi-am ales titulatura, am primit stelutze, am combatut si am sustinut! Iar acum, la 7 ani aniversari si 5 de-ai mei am si o "ofranda". Numa ce mi-am scos maseaua de minte care mi-a prilejuit intalnirea cu voi!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

La multi ani!


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

DC !
Va multumim ca existati !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

DC

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

La multi ani, ! La cat mai multi ani!
Si, cine stie, poate peste niste ani va mai aparea si o mica adaugire: "desprenepoti"...

,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani desprecopii!





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput