Mamici norocoase de sept-oct 2008 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

clau, ti-am vazut pozele , suuuper!!!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MJ_mj spune:

Buna fetele! Eu raspund cam greu la acest forum, dar va urmaresc. Sunteti foarte active.

Ieri am fost la ecologia morfologica , 23 sapt. A fost super! O minune! Bebe chiar a zambit, a cascat, a dat din picioruse si manute...a fost superb si foarte emotionant. Nu credeam ca pot sa vad totul atat de bine. Inclusiv buzele si nasucul. Minunat!

Va urez "vizionare" placuta la eco morfologica! Numai sa se lase bebe vazut, ca al nostru la un moment dat se plictisise si statea numai cu manutele la fata.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Mi-e somn de mooooooooooor!
Uof, unele zile la servici trec atat de greu, ce n-as da acum sa fiu in patut sa ! Voi cum va descurcati cu somnul?



22+

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Salutare ,

300, ai dreptate Canada e cu 7 ore in urma Romaniei. Eu una astept pranzul

Brigitte, ma bucur ca ai revenit cu vesti mai bune si asa e ...doctorii de aici nu prescriu no spa....din toate cunostintele mele insarcinate n-am auzit pe nimeni sa ia asa ceva, motivul insa n-as sti sa ti-l spun cu exactitate...

Anis, bine ai revenit din vacanta, esti o mare plimbareata... se pare ca v-ati distrat pe cinste. Cand mai mergi la eco sa vezi puiul?

Muuh, m-ai facut sa rad cu "trasul curentului" de ureki

Azi mergem si noi la doctor pt. o vizita de rutina, la eco ajungem peste vreo 2 saptamani. Urmeaza peste alte cateva saptamani testul glicemiei si numai cand ma gandesc ma apuca Partea buna e ca voi fi in vacanta si nu va trebui sa ma mai trezesc in fiecare dimineata....aoleu ce boierie pe capul meu, nici nu-mi vine sa cred A propos de creme eu folosesc Biotherm impotrive stretch marks (vergeturilor), care vad ca dau rezultate iar pt. fata sint clienta fidela Dior

Fetelor, vreau si eu parola de la contul comun....cine se ofera sa mi-o trimita si mie, please?

Cristina


le bébé

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigitte spune:



300 de trezit m-am trezit la 09.00 am, deci nu chiar asa tarziu...insa acum e 10.20 am si sunt intr-adevar 7 ore diferentza...si de cum ma trezesc am o intreaga lectura de facut

eu revin c-o intrebare...voi aveti toate linia neagra de pe mijlocul burticii??....la mine nu a aparut nici acum..cat despre kg...eu am luat 4 pana acum..dela 49kg am ajuns la 53kg, la ultima cantarire...

pup burtici si mamici

21+ cu Mayah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Brigitte, nici eu nu am linia neagra inca, dar de ce ti-o doresti asa tare?

Cristina

le bébé

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Nici eu n-am linea nigra, nici urma de asa ceva. Cred ca depinde si de tenul fiecareia. Eu is blonda, cu pielea alb-rozalie Ma indoiesc ca imi va aparea daca pana acum n-a dat semne.
Anis, ma bucur ca esti bine si plimbareata, nu cred ca ai timp sa te plictisesti cu doi copilasi mici si cu atatea excursii :)
Azi am facut cumparaturi de la laredoute....... de vreo 250 de euro Am luat la body-uri de imi deschid magazin cred

_
Our future determines our past
Fasolica de S26+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Eu sunt bruneta si tot n-am nici o urma de linie neagra ... dar ma gandesc ca nu voi scapa

22+

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Hello burtici, am aparut si noi, iar ati ost vrenicutze ati umplut un capitol. Noi ne-am trezit dimineata, am fost la primarie, am depus actele, pe 7 iunie la ora 13 ne casatorim (n-am stat sa na cante cucii acolo, 50 ron ne-a costat, ca sa nu stam la marea coada care se formase de la ora 6 parca ziceau )
Am vorbit si la un resto sa ducem si noi nuntasii si...gata , ca stresata am mai fost azi , uneori parca nu pot sa imi controlez nervii astia, nu stiu ce am

Clau, felicitari pentru apartament, 97000, atat ati dat? sau am visat eu? ca de cand cautam si noi, e simpatic bebe cu care stam dar....parca as vrea sa stau doar cu al meu cand vine
300, tu ziceai ceva de ponturi cum sa luam mai multi bani de la banca, va mie mi-au zis ca ne dau 45000 de euro...ce naiba sa facem cu astia, nici garsoniera nu am gasit

Ma duc sa pap, apoi ma uit la poze Clau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigitte spune:

Dupa vagile mele cunostintze stiu ca e o legatura intre aparitia acestei linii si mielina...mai mult ca la prima sarcina am avut-o de pe la 4 luni...acum...nimic...e o simpla curiozitate de-a mea in ceea ce priveste subiectul...de ce atunci da...si acum nu


21+ cu Mayah

Mergi la inceput