Tulcence (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

La Multi Ani !!! de 1 Iunie tuturor copilasilor, sa fie sanatosi si bucurosi

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetele!!!

poftiti la cafeluta!

fetelor, sa va traiasca la toate copilasii, sa creasca mari si nazdravani. eu si uitasem de ziua lor...daca eu n-am, in schimb ieri pe faleza erau o groaza de copii si multi cu baloane si cineva care ii picta pe fata...

aurora, ma bucur f tare ca te-ai distrat ca te-ai relaxat si sper sa ne arati si poze daca ai facut. cand intra gabi sau arissa te trec ele si pe tine in listuta de la inceput cu siguranta.

ieri am venit de la tara devreme am iesit la o ciorba de burta apoi pe faleza apoi la o prajitura apoi la votare apoi am luat inghetata si am plecat acasa unde am avut musafiri fratele meu cu viitoarea cumnata...cam asa mi-am petrecut ziua. sambata la tara m-am jucat toata ziua cu catelusii care sunt asa de dulci ca nu-mi venea sa mai plec
ieri in parc m-am intalnit si cu arissa si maia, erau in familie, n-am stat prea mult ca si eu eram cu un var si ei se grabeau...oricum maia e o scumpa, si iti vine sa o mananci cum face ea pa!

deabia astept sa aflu rezultatul votului, sa stiu ce sef am...

o sapatamana minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Neata, am sosit la cafea. Am avut o noapte mai buna.
silvi, multumesc de aprecieri. Am vazut cum se uita si sotul tau la ea, e clar ca ii plac copiii. Veti fi doi parinti minunati.
Aurora, suna foarte foarte fain ce povestesti si ma bucur ca ca v-ati simtit bine. De fapt, am mai auzit povestiri asemanatoare despre vacante la bulgari. Se pare ca ei stiu sa-si vanda marfa mult mai bine decat noi. Si mai ieftin.
Ia sa facem un apel. Dany, Gabi, mirelaionut, Mirell@, Laura, portugal?

Azi ma gandesc sa fac niste cornuri. Daca n-am ce face

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna dimineata fetelor

Am venit si eu la cafeluta , noi suntem bine cu totii , am reusit sa dormim abia la ora 2 dimineata , ieri am dormit dupa amiaza mai mult decat trebuia si azi noapte nu aveam soomn umblam amandoi prin casa ( eu si sotul ) copii au dormit foarte bine toata noaptea
Maria creste ,cu Andrei ducem in continuare lupta cu cerutul la olita sau wc , sunt zile cand face de toate la baie sunt zile cand nu mai spune numai stiu ce metoda sa aplic acum cand va scriu bebe sta pe olita si tocmai a facut ceva incerc sa nu -i mai pun pampers acum sa vedem ce se va intampla , i-am repetat de multe ori ce are de facut sa vedem reultatul
In wekeend am colaborat cu Arissa ( mi-a dat sfaturi si retata pentru crema ) si am facut un tort pentru copii , a iesit foarte bun la gust Din cate am auzit eu silvia Hogea ar fi iesit primar si Tarhon a iesit la Consiliu
Va pup pe toate si revin mai tarziu ma duc sa framant aluat pentru gogosi


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Maria
Filmulete Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata fetele, vin si eu la cafeluta cam tarziu ca am dormit multicel. Ieri am fost la mare, am stat la putinul soare care era, apoi am plecat in Carrefour si am mai cumparat cate ceva pt Albert si cand am venit acasa ne-am adunat la garaj la un mic si o pastrama la gratar
ha ha, tipa care picteaza pe fata e viitoarea cumnata a nasei mele A plecat ieri de pe faleza epuizata, statuse de la 11 la 18 si a pictat non-stop. Are talent, face si hainute haioase pt copii la serbari, are si de inchiriat pt cine e amator. Mi-as dori sa am talentul ei dar eu sunt tufa de Venetia
aurora super ca v-ati distrat si a fost frumos, abia astept sa merg si eu. Te trec acum in listuta cu datele.
arissa, spor la framantat, eu sunt la cura de
slabire...iar!
silvi nu stiu cine a iesit, eu oricum am o sila imensa pt toti si de votat nu am votat. Scuza-mi indolenta dar dupa parerea mea toti sunt la fel ( si vorbesc in cunostinta de cauza)
dany, bafta multa cu olita, am zis ca incep si eu s-o folosesc cu Albert dar parca inca nu-s pregatita
va pup pe toate, o zi excelenta

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetele, s-a terminat numaratoarea la municipiu si avem primar, din pacate acelasi...pentru judet nu s-a terminat de numarat, vin inca buletine din delta da aproape sigur e tarhon...

dani, multam de vesti si spor la facut gogosi. vad ca azi si tu si arissa aveti chef de prajiturit!

gabi, si tu ai avut ieri o zi plina!sa stii ca pe mine ma intereseaza rezultatele doar pentru ca lucrez in sistem si e si normal sa ma intereseze ce sefi voi avea...din pacate se pare ca voi avea 4 ani de groaza...inainte de alegeri spuneam ca daca vine tarhon imi dau demisia...si cred ca asa am sa si fac

arissa, multumesc si eu de aprecieri...sper sa fim parinti buni da intai sa vina bb...si sa stii ca ai dreptate, eu n-am observat dar dupa ce ati plecat voi si ne-am despartit si de varul sotului, ii spuneam lu flo cine esti tu iar el mi-a zis ca pe tine nu te-a retinut prea bine ca n-a fost atent da pe aia mica ii venea sa o iau in brate! oricum el e innebunit dupa copii, finuta noastra sta numai cu el, pe mine ma cam ignora...la fel si fata nasilor

o zi minunata in continuare!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Bravo, fetele, ma bucur ca ati revenit!
Silvi, de ce e atat de rau cu acest Tarhon? El a fost si inainte preseinte? In ce mod te afecteaza alegera lui? Eu il cunosc personal doar pe Hogea.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Salut, fetele! Va scriu si eu mai tarziu, am avut de facut niste probe si buletine de analiza...acum fac pauza

Noi am avut o saptamana grea, dupa servici mergeam la aparatament la smotru, aranjat dupa varuiala...a iesit bine, e ok si in weekend ne-am mutat, am carat toate boarfele. e bine ca suntem numai noi 2, singurei...

Eu ma simt bine, cam somnoroasa-dar e normal de la bebe, m-au incercat in unele dimineti si greturile, dar spre bucuria mea au disparut...abia astept pe 23iunie ma duc la Bucuresti la control sa vad cum a mai crescut bebe-strumf

Ma bucur ca v-ati plimbarit in weekend, abia astept sa mai iesim si noi , poate o Constanta ceva...

Va pup pe toate si va doresc o saptamana frumoasa

http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV
http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

offf, mai arissa...vin continuu buletine de vot din judet si se pare ca ramane tarhon...pana acum a fost bunduc si imi pare asa de rau ca vine acest tarhon pentru ca este f greu de lucrat cu el, e un chitibusar, un legist, un om cu care nu se poate lucra, infatuat...asta din ce spun cei care au lucrat cu el...ca personal nu-l cunosc!si eu lucrez direct cu el, e seful meu direct...
oricum are majoritate in consiliu asa cum are si hogea la primarie...adica dictatura fetelor!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

hai fetele, bagati-va nasul la o cafea
pe unde stati ascunse ?

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput