Aspirante optimiste > 20 (315)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

buna dimineata pt toateeeeeeee
ce mai faceti?
eu am lucrat pana tarziu aseara la 12 am venit acasa si nu am mai intrat

sunteti bine?

diana lasa mama cA De atata fericire pe capul tau a disparut pt cateva zile liniutza asa sa iti faca ciuda
si vezi..sa nu zici ca nu ti se arata sa nu t e mai stresezi atata ti s-au terminat si banii, tot de ciuda sa nu mai poti face teste
ai rabdareeeeeeeeeeee
te rog
nu te impacienta
gandeste pozitiv si evrything is gona be alright
te pup sa iti treaca tot

http://http://tt.lilypie.com/6apwm7.png

Poze
http://s278.photobucket.com/albums/kk109/Beatrice1982/
poze cu finuta mea
http://www.flickr.com/photos/26953200@N07/?saved=1

Vreau sa fiu !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Heeeei s-au trezit fetele
Mihapet asteptam vestile bune,nu au voie sa fie altfel


poate luna asta da!

un moment de iubire
"copilasul"meu,deocamdata
iubirile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

cu intarziere RUXi LA multi ani si sa iti dea domnul un bebe frumos si sanatos ca stiu ca asta iti doresti cel mai mult

eu..........tot asa
mihapet ai bagat boale in mine cu chistui=rile alea....ca nici mie nu imi mai vine
problema e ca ieeri chiar mi-=a curs albus de ala si se intindea,mamaaaaaaaaaaaa
cand am vazut
na zic hai ca ajung acasa si prestez..ce mia ovulezzzz
vai de mine aia mai lipseste unnchist pe capul meu
altele...incepura sa creasca sanii sunt asa de ciudati sfarcurile
sunt asa mari partea aia mai inchisa..areola sau cum se si numeste
ieri am simtit ca ma ard sfarcurile dar nu erau fierbinti sanii, doar calzi
nici un semn de menstra

a zis sora mea sa mai stau pana vineri
deja azi sunt ziua 35
nu e de mirare ca e dereglat el dar de ce imi vine albus
deja e alb galbui da tot se intindeeeeeeeeee

http://http://tt.lilypie.com/6apwm7.png

Poze
http://s278.photobucket.com/albums/kk109/Beatrice1982/
poze cu finuta mea
http://www.flickr.com/photos/26953200@N07/?saved=1

Vreau sa fiu !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Bea la medic ai fost ,daca nu eu zic ca ar trebui sa mergi ,poate te lamureste
Eeei ,acum trebuie sa plec la serviciu ,insa eu as mai sta aici cu voi ,mai 2 saptamani si trei zile pana la vacanta ,oh abia astept.


poate luna asta da!

un moment de iubire
"copilasul"meu,deocamdata
iubirile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

uhhh, ieri n-am mai avut net toata ziua...!
RUXIIIIII cu intarziere si un bebelan grasan cat mai curand !

feteleeeee am mai executat un test ieri dupa-amiaza si inca unu azi dimineata....
SUNT TOT DOUA LINIUTE, TOT MAI PRONUNTATE DE FIECARE DATA!!!

CRED CA-S GRAVI CU ADEVARAT!
va poooop dulece si va doresc sa traiti si voi aceste clipe de "shock" cum bine le-a zis KITZICA scumpa! sunt momente incomparabile!






ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

anidaz nu am fost
tre sa il sun sa ma programeze si apoi ma duc
ca e departe demine

tre sa mai fac un test inainte sa il sun
si am sa il fac vineri idmineata si il sun oricum si merg sapt viit

ioana ce mi-as dori sa vad si eu II
felicitari
ai grija de tine,bine?

mai tarziu mai intru
azi sunt libera si am si de lucru acasa ca intotdeauna

astept vesti bune de la voi



http://http://tt.lilypie.com/6apwm7.png

Poze
http://s278.photobucket.com/albums/kk109/Beatrice1982/
poze cu finuta mea
http://www.flickr.com/photos/26953200@N07/?saved=1

Vreau sa fiu !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

beavino incoace maica sa te pooopacesc, sa se ia!
si na si mai na de aici

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

buna scumpele, ca sa va fac partasa la toate suisurile si coborasurile, si la bine si la greu ..., azi noapte m-am trezit , facui testul si m-am culcat , dimineata vad ca am a doua linie pala acolo ;

sunt cu 6 zile inante de CM

acu sa trec zilele viitoare la accentuarea liniei

repet : de-abia Miercuri 4 iunie sunt 28 zile la mine , acu sunt Ziua 22, inca devreme .
vom trai si vom vedea

va pup cu draaaaaaaaaag , DIANA

http://tt.lilypie.com/Ixqbp3.png

A FI MARE NU-I MIRARE, A FI OM E LUCRU MARE .

pagina mea: http://www.dianabostan.evonet.ro/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadadada spune:

Neata fetelor!
Ce ai facut Dienuta? Te-ai mai scotocit tu putin prin portofel si ai mai gasit banuti de un test :).
Va urez o zi buna si racoroasa ca au anuntat calduri mari.

http://tt.lilypie.com/khoTp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Neata fetele!!!

Anidaz, thx pt. cafea. Tare buunnaa!!! Si da, mai sunt 4 zile si deja parca am emotii. Lunile astea 3 am fost mai linistita...acum iar incepe nebunia.
Andra, ma bucur ca te duci la Micu. Va fi bine.
Eu ti-am zis analizele. Dar sigur ti le va da el pe toate.
Ioana, ESTIIII . Ma bucur mult. Acum ramane sa vedem poze de la ecografii. Si poate le spui la fete ca si tu incerci de mult timp sa le mai dai incredere ca se poate...
Diana,
Miha, nici eu nu am avut vesti 3 luni si nu am plecat de pe forum. Vorbim de vrute si nevrute nu numai de bebei...
Bea si eu zic ca trebuie musai sa mergi la medic. Zilele trec...

O zi buna sa aveti!

Oana

Un pentru noi...

noi2

Speranta moare ultima...

Mergi la inceput