Mamici norocoase de sept-oct 2008 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata si de la mine! Eu, la scirbici :( si as bea o cafea maaare. O zi buna tuturor!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Buna dimineata burtici! Sper ca toata lumea e sanatoasa si bine dispusa. Ma pregatesc si eu incet sa merg la eco, la 12 am programare.

Freshanana, AMR 100 zile Si noi am inceput de ieri numaratoarea inversa, mai avem 102

Pup pe toata lumea si va doresc o zi frumoasa si linistita Imi cer scuze daca am suparat pe cineva ieri. Piolic mic si scump, tu ai multi dulci de la mine.





O burtica mititica

25+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

anca, multa bafta!sa ne aduci vesti bune nu vorbiti de amr, ca ma apuca sunt o egoista, imi iubesc burtica la nebunie.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Alina Si eu imi iubesc la nebunie burticul - adica puiutul din burtic - si chiar daca o voi tine in brate dupa nastere, imi vor lipsi "mangaierile" si miscarile ei.

Ramonzca, vazut poze cu mamica frumoasa! E dragut patutul lui Erik si ce scump e pisicul vostru ghemuit acolo! Si-a marcat deja teritoriul!

O burtica mititica

25+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a-rose spune:

anca, mult succes la eco !

salut-o pe carla din partea noastra !

rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

A_rose, multumesc! Carla deja va cunoaste pe toate, stie cat de scumpe si cat de dragi imi sunteti Sunteti prietenele cele mai bune ale lui mami si mi-ati fost aproape de fiecare data

O burtica mititica

25+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

pup burticoase
iar am de citit din urma vreo 2 capitole. Sa vad cat pot recupera.

Fetelor, ma confrunt cu o constipatie de toata frumusetea. Am niste crampe, junghiuri in partea dreapta de abia merg. Cred ca de la constipatie sunt, nu?
Astept sugestiile voastre. Dimineata pe stomacul gol am luat miere de albine si un pahar cu apa. Pe urma la micul dejun am mancat un strugure. Si acum la birou mi-am luat un compot de prune.

Revin dupa ce citesc din urma

Eu, iepurica 18+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

anca
sa ne aduci vesti bune si poze noi cu carla
eu intre timp am mai apucat sa trag un pui de somn de 40 minute din care m-am trezit brusc caci am ceva de facut
iepurila ai incercat suc de grefe ? parca una din fete incercase. dar eu cred ca si compotul de prune e bun. tinem pumnii sa...stii tu ce

25+
AMR 100 zile

puiutz
pui
www.kodakgallery.com/PhotoView.jsp?Uc=vytszv5.vaoy9ap&Uy=65z0qh&Ux=0&UV=875906701053_115887768111&collid=17579189111.393587768111.1210411304871&photoid=193587768111&folderid=0&view=1&page=1&sort_order=0&albumsperpage=&navfolderid=2008" target="_blank">burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Freshanana Poze nu cred ca vor fi, vreau sa fie o eco extrem de scurta si la obiect, doar vesti bune (sper)

Iepurila, mierea si prunele sigur ar trebui sa dea rezultate in In spital colegele mele de salon luau Dulcolax, chiar asistentele recomandau. Cred ca mai bine incerci toate remediile naturale posibile inainte de a lua pastile.

O burtica mititica

25+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a-rose spune:

iepurila, exact asa am patit eu acum cateva zile. dureri intense in partea dreapta, care se lasau si pe piciorul drept. eu nu am facut legatura, dar in perioada aia m-am si constipat. oricum, la mine s-a remediat de la sine insa am incercat sa beau dimineata lapte cald cu miere si cafea si cand stateam in pat imi masam usor burtica cu miscari circulare.
anca,

rose Ana Maria

Mergi la inceput