Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Nemary, acum am vazut mesajul tau pe privat. De azi o tin cu bentita!!! Merci mult!
Daria ce mai face?
Pup fetele!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

in primul rind LA MULTE LUNITE! pentru sarbatoritii de azi:
Stefania
Mihai Alexandru
Mathias
Radu Stefan

citesc din urma si revin

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ottilia, am vazut poze cu Danutz-dragutz. e foarte scumpic. sa-ti cresca mare!!! am vazut in mai multe poze ca are ursuleti in brate. ii plac? se joaca cu ei? sau sint numai pentru somnic?
Si am vazut ca si voi gustati din degetel!!! tare bun mai e, nu?

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Ven, ce baieti frumosi ai! cat despre Mathias, cand sa-ti zic "ce ochi verzi are!" hop apare o poza in care albastri.

Angi, ce baiat mare s-a facut Pupi, doamne ce a crescut de cand ne-am vazut. la sfarsitul lui iunie vrem sa venim si noi la mare dar inca nu s-a hotarat locatia. daca o sa stam in Constanta poate ne vedem

Laura Ioana, eu cred ca nu a mai luat Theea in greutate din cauza dintisorilor. Ia intreab-o pe doctora ta.



Mari de Daria Maria

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

botez Daria

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

lala, mai, de unde le gasesti pe femeile astea? n-ai intrebat-o daca nu vrea sa-i dea copilului slanina cu ceapa? ma ofer sa-i trimit. productie proprie! Jeez!!!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ellenuta, ce frumos ca e plimbareata piticutza. al meu cum il pun asa il gasesc in pat. eventual se impinge mai in sus, pina ajunge cu capul la tablia patului (cu aparatoare, evident).
Si zici ca gasesc pe site body dinamovist? ca eu sint fan si vreau sa-l fac si pe asta mic...sa am si eu cu cine ma uita la meciuri, ca sotul nu serveste fotbal. nu stiu cum l-am gasit, ca nu cred ca sint prea multi barbati care sa nu manince fotbal pe piine...

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Tinna, am vazut pozele de la botez. foarte frumosi fratiorii. si ce bine a dormit bebe cu toata agitatia din jurul lui. n-a fost foarte patruns de importanta evenimentului.hihihihi.
de cite ori vad pozele tale ma tot mir ce mamica tinara si frumoasa esti si ce copilasi mari ai!!! felicitari.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Stancutza,
buna ideea cu IA. O sa-i zic nasei.
Anca.b,
nici sotul meu nu e cu fotbalul. Tine cu VFB Stuttgart care anu trecut a fost campioana, urmareste miscarile din clasament dupa fiecare meci dar asta pe teletext sau la stirile sportive. Nu l-am vazut inca de cand il stiu sa se uite la vreun meci de fotbal.
Noi vrem sa iesim acusa afara dar e asa cald...

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 5 LUNI (23.12.2007)

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!

Filmulete!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk
Poze NOI incepand de aici...
http://good-times.webshots.com/photo/2796701990102658297sGiqfZ

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Ziua buna fetelor!
In primul rand multumesc celor care m-au felicitat de ziua mea: ginette, laura dimitris, emabucuresti, ramonab, madalina28, alianaatudor, bagrittza, anca.b, stancutza, docdecap, grati.ela si nu in ultimul rand miri.
De asemenea multumesc si tuturor fetelor care ne-au felicitat pentru cele 4 lunite implinite azi. Le spunem si noi la cat mai multe celorlati clopotei care se aniverseaza astazi: Stefania, Mathias si Radu Stefan.
Noi stam mai mult pe afara si cand intru cu el in casa trebuie sa ma ocup de celelalte treburi casnice asa ca nu prea reusesc sa tin pasul cu voi la scris, in schimb va citesc tot timpul.
Acum ma duc la Mihaita ca azi mi-a fost cam marait.
Va pupam si va dorim o zi frumoasa!

Nicole-mamica si Mihai Alexandru (26.01.2008)

www.flickr.com/photos/25114008@N06/" target="_blank">poze Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrittza spune:

aweya ai fost super tare cum m-ai botezat bagrittza!!nici acu nu ma opresc din ras!ai un pupic maaare de la mine
hai ca nu am mai zis nici buna,nici nimic!
salut zuzele si clopoteii!
mai am 5 zile pana la marele eveniment deci o sa intru mai rar,sunt in priza dar trec eu si de asta!
v-am pupacit acum pe toate si vb mai tarziu!

gabrittza si Daria Maria(11.02.2008)
www.flickr.com/photos/daria-maria_pictures/" target="_blank">diverse poze
poze mami,tati si Daria
asa a venit pe lume Daria
poze Daria
asa creste Daria


Mergi la inceput