Copilasi din 2002 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

buna,
Va multumesc tuturor pt urarile de LMA. Poze nu am nimic recent.. numai cele 2 de pe albumul cu familia. nu am avut nici o petrecere nimic.
Julian dimineata m-a pus in picioare ;a 7:30 cu un LMA in eng.. tati mi-a dat cadou , dupaia cateva telefoane de la prieteni cu urari de bine si vecini mei mi-au dat un cadou micut.. multumita de tot. Am avut o cina cu prieteni de peste drum si gata ziua mea!

Grig, felicitari pt viza.
Lucia, ce mult ma bucur pt Liviu
Nina, bine ai revenit acasa.
Nadina
Nicoleta, pune pe stefan sa tina pe bb Matei in brate si asa le faci poza ..
Sinzi, ce mai face sportivul tau?

Ma duc sa duc piticu la scoala... o zi minunata la toate si la toti si la pitici :)


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Aaaa deci sunt cu capul in nori pana peste cap ca sa zic asa si eu care ma bucuram ca plecati de tot.Oricum si vacanta asta e ceva minunat si sper ca va veti bucura de ea din plin.


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ma scuzati daca numai asta stiu... Dar e de bine: Bb Matei a luat luna asta in greutate 1.250 si a crescut cu 10 cm!!! (numai cu laptic de la mine, fara altceva, nici macar ceai) Azi avea la medic 5.050 kg si 60 cm!

Doamne-ajuta sa fie bine si luna viitoare!

Va pup pe toate!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ce bine a crescut, Nico!
Vrea sa-l ajunga din urma pe Stefan
.

Vine 1 iunie si trebuie sa le facem
cadouri, si voi "marcati" ziua asta?
In Ro se sarbatoreste la gradinita
Ziua copilului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi mamici;
Cristina_Cla gradinita lui Bogdan doamnele educatoare evidentiaza momentul prin dulciuri,dus in parc..
Nico felicitari lui BB Matei ,a luat ff frumos in greutate ,Doamne ajuta!


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-cu mult drag, te asteptam cu vesti despre bb si multe poze!!
Cristina-noi am marcat inca de sambata 1 iunie!L-am dus sa-si ia jucarii.Si-a ales masina de gunoi!
La gradinita nu stiu ce vor face.
Andrei este foarte obosit.Il trezesc din ce in ce mai greu. Abia astept vacanta, atat a lui, cat si a mea!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

La multi ani Gabb! Sa iti dea Dumnezeu tot ce iti doresti!
Nicoleta la cat mai multe kg pt bb din lapte de la mami, ca-i cel mai sanatos.
cristina22 Carina vrea de 1 iunie o ambulanta (daca nu puteam sa i-l dam pe Mircea, baiatul de care e indragostita) si a concluzionat (dupa ce a inteles ca nu mai e bebelusul in burtica la mami) ca totusi am baut prea multa cafea si de aia a murit.
Pe capu` meu alta belea, de la curent am facut o semiparalizie faciala frigor nu stiu cum, adica sunt teapana juma de cap. Am fost azi la un neurolog si cica nu e nimic grav, tre sa iau vitamine, masaj facial si sa ma feresc de curent si teoretic ar trebui sa imi treaca.
Haideti sa va povestesc ceva dragut. Pentru cei care inca nu au hotarat cu cine sa voteze am vesti bune: Carina vrea sa fie primarul Bucurestiului si e convinsa ca merita. Cateva puncte din programul electoral:Va face toate locurile de joaca sa aiba sclipici, toate casele si blocurile vor arata ca niste palate de zane, metroul va fi prevazut cu masinute pentru copii si ca orice primar isi va rezolva si problemele personale: cu o bagheta fermecata o va transforma pe Rilosu(pisica noastra) pentru ca nu-i place de ea intr-un ponei roz. Din pacate nu va rezolva problema cainilor fara stapani pentru ca si fara sa fie primar vrea sa le dam boabe de catei.
Sa auzim de bine.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabriela, La multi ani!!!!! Sa traiesti si sa te bucuri de baieti tai!!!!

Nicoleta, e un scump bebelusul tau!!! A crescut ca din apa, extraordinar de bine!!!!
Stefan ce mai face?? Cum se acomodeaza???


Cristina22, frumos cadou, si maare!!! Si el meu copil vrea jucarii mari, ca i se pare ca sunt cele mai scumpe!! hihi!!!

Nadina, daca as avea drept de vot, as vota-o!! haha!!! Ar rezolva si cu mijloacele de transport in comun...daca in loc de maidanezi vor fi ponei roz!!! haha!!!

Lucia, foarte frumoase pozele!!! Imi place casa voastra si mai ales strada pe care locuiti...e atat de verde!!!


Noi suntem in plin proces de sfarsit de an scolar...hihi...si am avut serbari, recital de pian, concurs la inot si toate cele...
In plus am gasit si summer camp pt 2 sapt...alegerea perfecta:
Tenis si golf...David e atat de incantat incat intreaba in fiecare zi cand merge in camp!!
Din fericire va merge doar putin, ca apoi vine Cristina cu Mariuca si vor avea o vacanta pe cinste!!!





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, Disneyland 2008
Mami si tati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Salutare!Nicoleta, cum ai aranjat sa doarma pustii? Am si io o problema, tu poate ai mai scris, dar cum stii ca apuc sa citesc din doi in doi iti cer scuze daca te pun sa scrii iar. Deci curiozitatea mea este cum dorm copiii? In acelasi dormitor? Dormitoare separate? sau cel mic cu voi in camera?Apai Nadina, deja m-ati convins sa votez cu Carina.Sanzi, da si mie imi place verdele asta presarat acum ca e toamna, cu frunze galbene si roscate insa am inteles ca la vara totul va fi galben de uscaciune. La noi vine iarna la 1 iunie dar e placut inca afara la miezul zilei, 14-20 grade.Pupici si sanatate tuturor!


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nadina- si io imi fac buletin de Bucuresti!!!Pupam printesa cu imaginatie!!

Nicoooo-asteptam pozele cu fratiorii frumosi!!

No, deci, ce faceti de ziua copilului??

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput