Puiuti de Randunici 2008 !! (20)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny si Stela, sa aveti o zi minunata azi! Va asteptam cu poze si povesti de la crestinare!

Ariel, ma bucur ca e bine Alexutza! Offff, ce-a fost in sufletelul tau!

Simo, frumos centrul de actvitate, si eu i-am luat Rebeccai, dar deocamdata n-o intereseaza prea mult si l-am strans pana cand o sa apuce ea jucariile bine!

Tuchita, nu mai fi suparata!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Buna dimineata!
Naty,Sovi,Cleme haideti cu poze de la botez
Cuscra,-petrecere frumoasa
Noi azi plecam cu copii pana la Fagaras,la niste fini...sper sa fie cumintel Barosanelul!va pup,ne auzim pe seara-sper sa am ce vedea cand vin,copilasii crestinati

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

La Multe Luni si Anisori!!!

bb Ana Teodora de Pidana!!!

bb Matei de Nicoleta!!!

bb Rebecca de Clauclau!!!

bb Ioana de Olgutzica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

noroc cu Gecko
La multe luni si anisori:MATEI,REBECCA,IOANA-SOFIA,ANA-TEODORA

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

[size=5]LA MULTI ANI REBECCA, IOANA-SOFIA, ANA-TEODORA, MATEI![/size=5]



ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

o zi minunata pt botez azi! petrecere frumoasa tuturor randunicilor care boteaza azi!



ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

azi am implinit 6 saptamani...deci s-a incheiat lauzia. in cinstea evenimentului am pus in pod "grandma's panties" si ne-am intors la AZP-urile tineretii noastre.
ieri am mai marcat o victorie...am putut incalta inca o pereche de pantofi din colectia veche (gudinde speranta exista) asa ca mai trebuie sa ma subtiez cat sa intru in cei cu toc si I'm back in bussiness.
am reusit si sa sar gardul fara prea multe pregatiri...fructul vecinului a ramas la fel de bun...
iar ca semn al maturitatii lui, Patrick m-a binecuvantat aseara cu 6 ore jumate de somn de la 9 seara la 3:30...supt vreo 10 minute dupa care instant adormit fara maraieli, caraieli, leganaturi etc. pluc ca azi dupa ce ne-am intors de la biserica a tras un pui de somn de 2 ore cu mami si tati. bun baiet am.

ariel ma bucur ca nu se confirma. sanatate alexutzei si putere voua.

Luny, Stela sa va fie intr-un ceas bun crestinarea si sa aveti petreceri frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

gecko sa-ti fie de bine! si ce bursucel cuminte ai!

luny, cuscra am intrerupt alaptatul pt ca iau niste medicamente nashpa (celebrex) si nu pot sa-i mai dau lu' asta mica san asa. sper sa ma lase durerea mai repede, si sa reiau alaptaul! petercere frumoasa azi, si un mare ginerelui meu!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

neata fetele! am reusit si eu sa dorm pana la 9!!! wow, ce lux!!!
tocmai am vb cu mama si mi-a zis ca a venit si al 3 lea dr. si a zis ca NU este meningita, ca tot ce a avut a fost din cauza enterocolitei, dar ca asteapta rezultatele la toate analizele, ca ii vor mai face niste investigatii la plamani si ca maine vom avea un diagnostic exact. alexutza mea e cea de dinainte, mofturoasa la mancare (mai ales ca e si pe regim, bleah!!!), dulce si pisicoasa, jucausa si obraznicuta.
mi-a marturisit aseara, la telefon, ca a mancat cateva seminte in parc, ca i le-a dat taticul unei fetite. si ca promite ca nu va mai manca pe ascuns porcarii....uffffff. nu stiu ce sa ma fac cu ea!!! a vazut ca nu o las sa manance tampenii si mananca pe ascuns...si in parc exista o gramada de binevoitori, care iau diverse porcarii pt copiii lor si le dau si celorlalti...in general alex imi cere voie sau e supravegheata, dar acum a fost afara cu tataie....si cu el ea face chiar ce vrea ea!!! asa, ca pe fond de organism slabit dupa viroza aia intestinala, semintele alea au nimerit-o la fix!!!
cand eram cu ea la camera de garda, vorbeau doctoritele cu ingrijorare despre viroza asta nenorocita! spuneau ca au avut foarte multe cazuri si ca multi au venit foarte deshidratati....mare atentie fetelor!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

neata fetele! am reusit si eu sa dorm pana la 9!!! wow, ce lux!!!
tocmai am vb cu mama si mi-a zis ca a venit si al 3 lea dr. si a zis ca NU este meningita, ca tot ce a avut a fost din cauza enterocolitei, dar ca asteapta rezultatele la toate analizele, ca ii vor mai face niste investigatii la plamani si ca maine vom avea un diagnostic exact. alexutza mea e cea de dinainte, mofturoasa la mancare (mai ales ca e si pe regim, bleah!!!), dulce si pisicoasa, jucausa si obraznicuta.
mi-a marturisit aseara, la telefon, ca a mancat cateva seminte in parc, ca i le-a dat taticul unei fetite. si ca promite ca nu va mai manca pe ascuns porcarii....uffffff. nu stiu ce sa ma fac cu ea!!! a vazut ca nu o las sa manance tampenii si mananca pe ascuns...si in parc exista o gramada de binevoitori, care iau diverse porcarii pt copiii lor si le dau si celorlalti...in general alex imi cere voie sau e supravegheata, dar acum a fost afara cu tataie....si cu el ea face chiar ce vrea ea!!! asa, ca pe fond de organism slabit dupa viroza aia intestinala, semintele alea au nimerit-o la fix!!!
cand eram cu ea la camera de garda, vorbeau doctoritele cu ingrijorare despre viroza asta nenorocita! spuneau ca au avut foarte multe cazuri si ca multi au venit foarte deshidratati....mare atentie fetelor!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput